ZEGHY TEMİZLEME LOSYONU NEDİR?

Zeghy Temizleme Losyonu Nedir?

Güzel bir cilde sahip olabilmek için öncelikle temizliğine dikkat etmemiz gerekiyor. Çünkü cildimiz gün içinde kirli havaya maruz kalıyor ve gözenekleri doluyor bu ise cildimizin kirlenmesine neden oluyor. Veya cildimize uyguladığımız kozmetik ürünleri, makyaj malzemeleri gözeneklerimizi havasız bırakıyor. Kir ile dolmasına sebep oluyor.

Güzel ve parlak bir cilde sahip olmak istiyorsak cildimizin temiz olması gerekiyor. Cildimizin temizliğine önem vermeliyiz. Cildimizi her ne kadar su, sabun ya da benzeri temizleyicilerle de temizlesek cilt gözeneklerini açmaya yetmeyebilir. Zeghy  Temizleme Losyonu cildinizin temizliği düşünülerek üretilmiştir. Zeghy Temizleme Losyonu nedir? Cildinizi temizlemenize yardımcı olan bir cilt temizleme losyonudur.  Temizleyici losyon gözeneklerinizde biriken kirin dışarı çıkmasına ve gözeneklerinizin nefes almasına yardımcı olur. Temizlediğiniz cildinize uygularsanız eğer ekstra temizlik sağlamayı amaçlayan bir cilt bakım ürünüdür.

Zeghy Temizleme Losyonu İçeriği Nedir?

Zeghy Temizleme Losyonu İçeriğinde; Demi aqua, aleo barbadensis ekstraktı, propilen glikol, Prunus amygdalus dulcis yağı, fenoksietanol, etilhekzilgilserin, laktik asit, polisorbat 20 ve anthemis nobilis çiçek ekstratı bulunmaktadır. Zeghy Temizleme Losyonu cildinizin temizlenmesine, ferahlamasına yardım eder. Parfüm, paraben, parafin ve alkol içermez.

Zeghy Temizleme Losyonu Kullanımı Nasıldır?

Zeghy Temizleme Losyonu sabah ce akşam düzenli olarak uygulanmalıdır. Cildinize yetecek miktarda bir pamuğa Zeghy Temizleme Losyonu dökün. Ve cildinizi dairesel hareketlerle temizleyin. Zeghy Temizleme Losyonu, kuru, yağlı, ve karma cilt tipi olmak üzere her cilt tipine uygun olarak üretilmiştir. Zeghy Temizleme Losyonu cildinizi canlı ve parlak görünmesine destek olur. Cildinizi daha temiz ve taze hissetmenize yardım eder.

UYARI: Zeghy Temizleme Losyonu bir ilaç değildir. Cilt temizleme losyonudur. Serin ve kuru yerde muhafaza ediniz. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.