ZDOROV KREM NASIL KULLANILIR?

Basur hastalığı birçok insanı rahatsız eden hastalıklar arasındadır. Baharatlı yiyecekler tüketmek, hamilelik, doğum, aşırı ishal ya da kabız olmak, yaşa bağlı olarak basur hastalığı oluşması, ata binmek ya da aşırı alkol tüketmek gibi nedenler basur rahatsızlığının başlamasına neden olabilir.

Halk arasında basur olarak bilinen diğer bir adı ile hemoroid hastalığında erken teşhis oldukça önemlidir. Zdorov krem basur rahatsızlığını gidermeye yardımcı olabilmek amacı ile üretilmiştir. Ve son zamanlarda insanlar tarafından fazlası ile tercih edilmeye başlanmıştır. Basur rahatsızlığının belirtileri şöyle olabilir; makatta yabancı bir madde varmış hissi, sıvı salgılama, anüste kanamalar, tuvalete çıkınca, yürürken ya da otururken yaşanan zorluklar gibi belirtileri vardır. Bu belirtiler ile karşılaşırsanız basur oluşumuna engel olabilirsiniz. Zdorov Krem basur yani hemoroid gidermeye yardımcı bir kremdir. İlerleyen basur rahatsızlığında sonuç ciddi ameliyatlara kadar gidebilir. Makatta iltihaplanmanın giderilmesine yardımcı olur. Zdorov krem içeriği tamamen doğal ve bitkiseldir.  Zdorov Krem içeriğinde;  çam sakızı, popolis özü, arı güve özü, arı bal mumu, zeytinyağı, arı podmore, apitoxin ve at kestanesi bulunmaktadır. Zdorov krem nasıl kullanılır? Kullanımı da oldukça basittir. Krem formunda olduğu için uygulaması diğer kremlerle aynıdır. Öncelikle uygulayacağınız bölgenin temiz olmasına özen gösteriniz. Uygulama sonrasında 20 dakika içinde etkisini göstermeyi vaad eden bir üründür. Zdorov krem özel içeriği sayesinde Hemoroid hastalığı ilerlemesini engellemeye yardımcıdır. Düzenli ve önerilen kullanımda olumlu etkisini göstermeyi amaçlar. Dünyada birden fazla ülkede satışa sunulan bir kremdir.

UYARI: Zdorov Krem bir ilaç değildir. Hiçbir hastalığın tedavisinde kullanılmaz. Basur hastalığını gidermeye yardımcı bir kremdir. Kullanmadan önce kullanım talimatını okuyunuz. Kremi uyguladıktan sonra ellerinizi bol su ile yıkayınız. Serin ve kuru yerde muhafaza edilmelidir. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.