ZDOROV HEMOROİD KREMİ NASIL KULLANILIR?

Hemoroid hastalığı birçok insanın ortak problemleri arasında yer alıyor. Hemoroid, halk arasında basur olarak bilinen hastalıktır. Ağrılı ve acılı olan hemoroid hastalığı ilerlerse eğer cerrahi yöntemlere kadar gidebilir.

Hemoroid probleminde kişinin kendini kontrol etmesi gerekiyor. Makatta ağrı, kaşıntı, yanma ve kanama varsa, herhangi bir madde ya da ağırlık hissi varsa basur başlangıcı olabilir. Hemoroid hem erkeklerde hem de kadınlarda görülen bir rahatsızlıktır. Zdorov Krem hemoroid hastalığınızda size destek verebilecek bir kremdir. Zdorov Krem hemoroid hastalığı olan birçok insanın tercihi olmuştur. Uzmanlarında tavsiyesi olan Zdorov Krem dünyanın hemen her yerinde satışa sunulmuştur. Zdorov Krem sayesinde kullanılmaya başladığı zamanlardan itibaren etkisini göstermeyi amaçlar. Tamamen doğal içeriğe sahiptir. İçinde arı güve tozu, çam sakızı, propolis özü, zeytinyağı, apitoxin (arı zehri), at kestanesi, arı podmore bulunur.  Zdorov Krem hemoroid hastalığında nasıl etkindir?

  • Kaşıntı, yanma ve kanamayı durdurmaya yardımcı olur.
  • Kanın doğal akışına yardım eder.
  • İltihabın yok olmasına destek olur.
  • Ağrı hissinin ortadan kaldırılmasına destek olur.
  • Makatta oluşan mukusun iyileşme sürecinin hızlanmasına yardım eder.

35-40 yaşlarında hemoroid oluşma riski daha fazladır. Birçok kişi basur hastalığında Zdorov Krem tercih etmiştir. Peki Zdorov hemoroid kremi nasıl kullanılır?  Krem formunda olduğu için kullanımı oldukça kolaydır. İç ve dış hemoroid için uygundur. Uygulanacak bölgeye yetecek miktarda sürüldükten sonra 20 dakika sonra etkisini göstermeyi amaçlayan bir üründür. 1. Ve 2. Hafta kaşıntı, yanma ve kanamanın durmasına yardımcı olur. 2. Ve 4. Hafta ise hemoroid tüm belirtilerinin yavaş yavaş kaybolmasına destek olur.

UYARI: Zdorov Krem bir ilaç değildir. Hemoroid hastalığına destek olan yardımcı bir kremdir. Bir yan etki görüldüğünde doktorunuza başvurunuz. Serin ve kuru yerde muhafaza ediniz. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde muhafaza ediniz.

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.