Xenical Zayıflamaya Yardımcı Sağlık Bakanlığı Onaylı Tek Ürün

Xenical Kapsül Nedir?

Birçoğumuz lezzetli yiyeceklerden vazgeçemeyiz. Ve sonucunda kaçınılmaz olarak kilo alırız.  Sonra da aldığımız kiloları nasıl vereceğimizi kara kara düşünürüz. Yediğimiz yiyeceklerin kalorileri birbirinden farklıdır. Ve vücudumuza yağ olarak depolanabilir. Metabolizması yavaş kişiler aldıkları kiloları daha zor verirler.

Fastfood tüketimini kendine alışkanlık haline getirmiş kişilerde obeziteyle dahi sonuçlanabilir. Düzensiz ve sağlıksız beslenme sonucu oluşan fazla kilolardan kurtulmak için birçok yola başvururuz. Çoğu zaman da olumlu sonuç alamayız. Fazla kiloları kontrol altına almaya yardımcı olan yollardan bir tanesi de Xenical Kapsül‘dür. Peki Xenical Kapsül Nedir? Aşırı kiloya sahip olan ve bir türlü kilolarından kurtulamayan kişilerin kullanabileceği bir kapsüldür. Genellikle obezite tedavisinde kullanılan bir ilaçtır. Xenical zayıflama hapının sindirim sistemi üzerinde etkisi büyüktür. Xenical kapsül besinlerden alınan yağların sindirimini engeller. Sindirimi engellenen yağlar vücut tarafından dışarı atılır.

XENICAL’i aşağıdaki durumlarda KULLANMAYINIZ

 • Orlistat veya XENICAL’in içerisindeki herhangi bir maddeye karşı alerjiniz var ise,
 • Bağırsaklarınızda sürekli emilim problemi (kronik malabsorpsiyon) var ise,
 • Kolestazınız (Karaciğer hastalığınız) var ise,
 • Emziriyorsanız,
 • 18 yaş altında ve aşırı kilolu iseniz,

XENICAL’i kullanmanız tavsiye edilmez.

 

XENICAL’i aşağıdaki durumlarda DİKKATLİ KULLANINIZ

 • Kilo kaybı, diğer rahatsızlıklarınız için (örneğin yüksek kolesterol veya diyabet) kullanmakta olduğunuz ilaçların dozunu etkileyebilir. Almakta olduğunuz veya gelecekte alabileceğiniz ilaçlar hakkında doktorunuzla konuşunuz. Kilo kaybı nedeniyle bu ilaçların dozlarında yeni düzenlemelere ihtiyacınız olabilir.
 • XENICAL’den maksimum fayda sağlayabilmeniz için, doktorunuzun size söylemiş olduğu beslenme programına uymalısınız. Herhangi bir kilo kontrolü programında olabileceği gibi, yüksek oranda yağ ve kalori tüketimi XENICAL’in kilo kaybettirme etkisini azaltmaktadır.
 • XENICAL, barsak alışkanlıklarınızda, sindirilmemiş olan yağın dışkıyla atılmasından ötürü yağlı dışkılama gibi zararsız değişikliklere sebep olabilir. Eğer XENICAL yüksek oranda yağ içeren bir diyetle birlikte alınırsa, yağlı dışkılama ihtimali artar. XENICAL yüksek oranda yağ içeren bir diyetle alındığında sindirim sisteminiz üzerindeki (gastrointestinal sistem) etkileri artabileceğinden, günlük yağ alımınız üç ana öğüne dağıtılmalıdır.
 • Şiddetli diyare durumunda oral kontrasepsiyon (hamile kalmayı önlemek için ağızdan yutularak ilaç alınması) yetersiz kalabileceği için, ek bir korunma yöntemi düşünülmelidir.
 • XENICAL kullanımı kronik böbrek bozukluğu olan hastalarda böbrek taşına yol açabilir. Böbrekleriniz ile ilgili rahatsızlığınızın olup olmadığı konusunda doktorunuzu bilgilendiriniz.
 • Çocuklarda kullanım:XENICAL çocuklarda kullanılmamalıdır.
 • Bu uyarılar, geçmişteki herhangi bir dönemde dahi olsa sizin için geçerli ise lütfen doktorunuza danışınız.

Xenical’in Etki Mekanizmasının Aşamaları Şunlardır:

 • Xenical yağ içeren besinlerle birlikte alınır.
 • Yağ damlacıkları lipaz enziminin etkisiyle binlerce küçük yağ damlacığına dönüşür. Xenical midedeki hareketler sayesinde bu yağ damlacıklarıyla iyice karışır.
 • Xenical ve yağ, oniki parmak bağırsağına geçer.
 • Mideden gelen sinyallere yanıt olarak pankreas, lipaz enzimini oniki parmak bağırsağına salgılar. Pankreastaki lipazlar yağ damlacıklarına “tutunur” ve aktif hale geçer.
 • Xenical lipaz enziminin aktif merkezini bloke ederek enzimin yağları parçalamasını önler.
 • Parçalanmamış yağlar bağırsak duvarından geçip kana karışamaz ve bağırsak içinde ilerlemeye devam eder ve dışkı ile atılır. Dışkı kıvamı, dışkının yağ içeriğiyle doğrudan ilişkilidir. Dışkıdaki yağ miktarı arttıkça, dışkı yumuşak ve yağlı bir görünüm alır.

Xenical Nasıl Kullanılır

Kullanım Şekli:

 • Xenical, gün içerisinde üç defa, her öğünden (Sabah, Öğle, Akşam) sonra 1 saat içinde bir kapsül şeklinde kullanılmalıdır.
 • Her yemekle beraber almak, rahat ve kolay hatırlanabilir bir yöntemdir. Bir öğünü atladığınızda ya da yağlı bir öğün yediğinizde, o öğünde almanız gereken Xenical dozunu da atlayabilirsiniz.
 • Günde 3 kez bir kapsül şeklindeki günlük dozun üzerinde alınmasının ek bir yarar sağlamadığı gösterilmiştir.
 • Xenical doktorunuzun ya da diyetisyeninizin önerdi? Bir beslenme ve egzersiz programı ile birlikte, hekim kontrolünde kullanılmalıdır.
 • Xenical düzenli kullanıldığında kilo verilmesine ve verilen kiloların geri alınmam asına yardımcı olur. Xenical’in ne süreyle kullanılacağına doktorunuz karar vermelidir.

Türkiye’den Xenical Kapsül Nasıl Sipariş Verebilirim?

Xenical Kapsül Kahramanmaraş, Balıkesir, Çanakkale, Gaziantep başta olmak üzere Çerkeş, Yusufeli, Hopa, Kağızman, Biga gibi ilçelerden ayrıca Türkiye’nin her noktasından sipariş verebilir, hızlı kargo ve kapıda ödeme imkanlarından yararlanabilirsiniz. Canlı Destek ve WhatsApp Hattımızdan Sipariş Verebilirsiniz.

Avrupa’dan Xenical Kapsül Nasıl Sipariş Verebilirim?

Xenical Kapsül bütün Avrupa, Asya, Uzak doğu, Afrika, Orta doğu ülkelerine gönderim yapılmaktadır. Kapıda ödeme seçeneğimiz yoktur. Sizlerde Xenical Kapsül sipariş vermek istiyorsanız Amerika, Türkmenistan, İtalya, Makedonya, Belçika, Londra, Brüksel, Paris, Sydney gibi birçok ülke ve şehirden WhatsApp ve sipariş formu ile veya bizzat arayarak kolay bir şekilde sipariş verebilirsiniz. Bütün Avrupa ülkelerine bir günde kargo seçeneğinden yaralanmak istiyorsanız kolay para yollama seçeneğinden yararlanabilirsiniz. Avrupa’dan vermek istiyorsanız Satış Danışmanımızı arayarak sipariş verebilirsiniz.

Avrupa ve Bütün Dünya ülkelerinden kolay ödeme seçeneklerimiz;

– Hesaba Havale

– Money Gram

– Ria Express

– İBAN Numarasına Havale

– İnternet Üzerinden Online Ödeme

– PTT isma Havale Seçeneğinden yararlanabilirsiniz.

– İsma Havale

– UPT

– Western Union

– Kredi Kartı

Siparişlerinizi Bekler, iyi günler dileriz…

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.