Xenical Zayıflama Hapı Nedir? Devlet Onaylı Tek Zayıflama Hapı

Xenical Zayıflama Hapı Nedir ?

Birçoğumuz lezzetli yiyeceklerden vazgeçemeyiz. Ve sonucunda kaçınılmaz olarak kilo alırız.  Sonra da aldığımız kiloları nasıl vereceğimizi kara kara düşünürüz. Yediğimiz yiyeceklerin kalorileri birbirinden farklıdır. Ve vücudumuza yağ olarak depolanabilir. Metabolizması yavaş kişiler aldıkları kiloları daha zor verirler.

Fast food tüketimini kendine alışkanlık haline getirmiş kişilerde obeziteyle dahi sonuçlanabilir. Düzensiz ve sağlıksız beslenme sonucu oluşan fazla kilolardan kurtulmak için birçok yola başvururuz. Çoğu zaman da olumlu sonuç alamayız. Fazla kiloları kontrol altına almaya yardımcı olan yollardan bir tanesi de xenical zayıflama hapıdır. Peki Xenical zayıflama hapı nedir? Aşırı kiloya sahip olan ve bir türlü kilolarından kurtulamayan kişilerin kullanabileceği bir kapsüldür. Genellikle obezite tedavisinde kullanılan bir kapsüldür. Xenical zayıflama hapının sindirim sistemi üzerinde etkisi büyüktür. Xenical kapsül besinlerden alınan yağların sindirimini engeller. Sindirimi engellenen yağlar vücut tarafından dışarı atılır.

Xenical zayıflama hapı kullanırken aynı zamanda hafif bir diyet yapmak gerekiyor. Diyet eşliğinde kullanılan bir ilaçtır. Kilo kontrolünü sağlarken bir yandan da düzenli ve sağlıklı beslenmeye dikkat etmek gerekiyor. Aynı zamanda diyetle beraber egzersiz yapılmasın daha etkilidir. Obezite tedavisinde kullanılan Xenical zayıflama hapı metabolizmanızı düzenleyici etkiye sahiptir. Xenical kapsül kullanırken yağlı besinlerden uzak durulması gerekiyor. Yağlı besinler tüketilirken bu kapsül alınırsa yan etkileri fazla görülebilir.

Xenical Zayıflama Hapı Kullanımı: Gün içerisinde 3  ana öğünlerle birlikte, her öğünde sadece 1 kapsül alınması şartıyla içilir. Yağlı bir yiyecek tükettiğinizde o öğün almanız gereken kapsülü atlayabilirsiniz. Onun dışında önerilen dozu atlamayınız.

UYARI: Hamileler ve emziren kadınlar kullanmamalıdır. Kapsülün içeriğinde bulunan bileşenlere alerjisi olanlar kullanmamalıdır. Bağırsaklarında emilim problemi yaşayanlar, daha çok bağırsaklarında kronik rahatsızlığı bulunanlar kullanmamalıdır.

 

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.