White Shot Diş Beyazlatıcı Bant Kullanmak Zararlı mı?

Toplum olarak en sevdiğimiz ve sık tükettiğimiz içeceklerin başında şüphesiz ki çay gelmektedir. Özellikle kahvaltıda, misafirliklerde ve öğünlerden hemen sonra tüketmeyi sevdiğimiz çay bu nedenle en sevdiğimiz ve sık tükettiğimiz içeceklerden biri olmuştur. Ancak lezzet olarak her ne kadar çok sevsek dahi aşırı çay tüketmenin vücudumuza bazı zararları bulunmaktadır. Özellikle dişlerin sararmasına neden olan çay bu nedenle çirkin bir görüntünün sergilenmesine neden olmaktadır. Eğer çayı şekerli içiyorsanız ve aynı zamanda kahve de kullanıyorsanız dişlerinizin sararmasına neden oluyorsunuz demektir. Çayın içinde bulunan madde ve aynı zamanda şekerin bu madde ile birleştirilmesi dişinizin sararmasının en önemli sebeplerinden biridir. Çay içmek bizde bir kültürdür ama çayı içtikten sonra eğer dişinizi fırçalamıyorsanız beyaz olan dişlerinizin kısa bir süre sonra sarardığını fark edeceksiniz.

White Shot İçeriği ve Kullanımı

Son zamanlarda isminden sıkça bahsettiren ürünlerden biride white shot olmuştur. White shot diş üzerinde kullanılan ve özellikle sararan dişlerden şikayetçi olan kişilerin kullanmayı tercih ettiği diş beyazlatma bantı’dır. Farklı kullanım özelliği olan ve kısa sürede güvenle gülümsemenizi sağlayan white shot, set halinde olan diş beyazlatma bantlarından oluşmaktadır.

White Shot İçeriği Nedir?

İçerisinde 14 adet alt dişler için, 14 adet üst dişler için toplamda 28 adet diş bandı bulunmaktadır. 1 kutusu 14 günlük kullanım için olan White shot, aynı zamanda kolay kullanım özelliklerine sahip olan diş beyazlatma bantlarından oluşmaktadır. Hiçbir yan etkisi olmayan ve bu nedenle herkesin güvenle kullanabileceği White shot sadece belirli özelliklere sahip şeffaf diş beyazlatma bantlarından oluşmaktadır.

White Shot Nasıl Kullanılır?

Yapışkan bant olması nedeniyle kolayca kullanabileceğiniz white shot, gün içerisinde istediğiniz saatte kullanabileceğiniz bir üründür. Şeffaf jelatin üzerindeki bantları ambalajından dikkatli bir şekilde çıkarıp üst ve alt dişlerinize ayrı ayrı olmak üzere yapıştırın. Yaklaşık 30 dakika kadar dişlerinizde kalmasını sağlayın ve ardından bantları çıkararak dişlerinizi fırçalayın.

White Shot Nereden Bulurum?

En avantajlı fiyatlar ile birlikte Ankara, Şanlıurfa, Hatay, Osmaniye, İzmir, Adıyaman, Tekirdağ, Trabzon, İstanbul ve daha birçok şehrimizden kolaylıkla White shot diş beyazlatma bandına sahip olabilirsiniz. White shot hakkında daha fazla bilgi almak ve sipariş vermek için sitemiz üzerinde bulunan sipariş formunu doldurabilir ve kolay ödeme seçenekleri ile birlikte sizde White shot bantlarına sahip olabilirsiniz.

White Shot Asya’da Nereden Bulurum?

Asya’dan sipariş için en uygun ve kampanyalı fiyatlar ile birlikte Azerbaycan, Gürcistan, Japonya, Suudi Arabistan, Çin, Güney Kore ve daha birçok Asya ülkelerinden sipariş verebilir ve kısa bir sürede White shot’a sahip olabilirsiniz. Daha detaylı bilgi ve sipariş için sitemizi takip edebilir kampanyalar hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Aşağıdaki Kelimelerden Sitemize Ulaştınız;
white shot, white shot nedir, white shot diş beyazlatma, white shot diş beyazlatma bandı, white shot nasıl kullanılır, diş beyazlatma bandı nasıl kullanılır, diş beyazlatma bandı, diş, diş beyazlatma, diş beyazlatıcı, diş beyazlatıcı, sağlıklı dişler, dişler nasıl beyazlar, diş beyazlatıcı ürünler, diş beyazlatıcı jel, diş beyazlatıcılar, diş beyazlatıcı bant, diş beyazlatıcı toz, diş beyazlatıcı eczane, diş beyazlatma ankara, diş beyazlatma aleti, diş beyazlatma acıtırmı, diş beyazlatma aparatı, diş beyazlatıcı bant kullananlar, diş beyazlatıcı bant fiyatları, diş beyazlatıcı bitkisel ürünler, diş beyazlatma bantları, diş beyazlatma cilası, diş beyazlatıcı bitkisel çözüm, diş beyazlatma evde çözüm, diş beyazlatıcı formüller, asya, white shot asya, asya sipariş, asyada nerede bulurum, diş sararması, dişler neden sararır, çay içmek dişleri sarartır mı, azerbaycan, japonya, gürcistan, moğolistan, suudi arabistan, güney kore

 

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.