VUSLA KARA SARIMSAK SETİ NEDİR?

Bazen genetik yapının sebep olduğu bazen de psikolojik etkilerin sebep olduğu saç dökülmeleri erkeklerin sıkça yaşadığı problemler arasında yer alır. Şimdiye kadar saçlarınız için kullandığınız kimyasal saç bakım ürünleri, jöle, wax gibi kimyasal içeriğe sahip olan ürünler saçlarınızın zaman içerisinde dökülmesine neden olur.

Saç dökülmelerine karşı, Osmanlı döneminde Fatih Sultan Mehmet’in itibarlı görüntüsünü korumak için Hacı Memiş Efendi’ye görev verildi. O da uzun süren araştırmalar sonucu kara sarımsak seti etkisini buldu. Saçlarda ve sakallarda etkili olan sarımsağın mucizevi etkisi kanıtlanmış oldu. O günden bu güne sarımsağın bu faydası herkes tarafından bilinmektedir. Kara sarımsağın bu etkisi sayesinde birçok insan saç dökülmelerine ve kelliğe çözüm oldu. Sarımsağın bu özelliğinden etkilenerek üretilen Vusla kara sarımsak şampuan saç probleminin olduğu bölgede deriye nüfuz ederek hücrelerin yenilenmesine ve onarılmasına yardımcı olur. Vusla kara sarımsak bir şampuan ve saç serumundan oluşmaktadır.  Vusla Kara Sarımsak Şampuan içeriğindeki kara sarımsak özü ile saç problemlerini onarmaya yardımcı olur. Beyaz sarımsaktan sonra etkili en şifalı bitki olarak bilinir. Şampuan 400 ml’dir.

Vusla Kara Sarımsak Şampuan Kullanımı; Uygulama yöntemi diğer şampuanlar gibidir. Standart bir uygulamaya sahiptir. Sadece belirtmemiz gerekiyor ki temiz saça uygulamanız tavsiye edilir. Saçlarınızı  şampuan ile yıkadıktan sonra birkaç dakika sonra serum ile saç diplerinize yetecek kadarını elinizle masaj yaparak yediriniz. Günde en az 2 kez uygulanmalıdır. Vusla seti düzenli kullanım gösterdiğiniz taktirde olumlu sonuç vermeyi amaçlayan bir üründür. Saç derinizdeki kızarıklık, kaşıntı ve tahrişlerin onarılmasını sağlar.Dökülen saçlarınızın ya da kellik olan bölgelerde saç çıkmasına yardımcı olur.

UYARI: Kullanmadan önce kullanım talimatlarını okumanızı öneririz. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde muhafaza ediniz. Herhangi bir yan etki ile karşılaşırsanız doktorunuza başvurunuz.

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.