VUSLA KARA SARIMSAK SETİ NASIL KULLANILIR?

Köseliğe ve saç dökülmelerine karşı, kara sarımsağın mucizevi etkisi göz önünde bulundurularak üretilmiş bir saç bakım ürünü olan Vusla Kara Sarımsak Seti 2 üründen oluşmaktadır. Bunlar Vusla Kara sarımsak şampuan ve Vusla kara sarımsak serum saç bakım ürünleridir.

Osmanlı Döneminde Fatih Sultan Mehmet’in küçük yaşında tahta çıkması ile sakallarının çıkması ve görünüş olarak da itibarının sağlanması için Hacı Memiş Efendi’den, Fatih Sultan’ın sakallarının çıkması için bir yöntem bulması istenmiştir. Hacı Memiş Efendi ise birçok denemeden sonra kara sarımsağın saç çıkarıcı özelliğini keşfetmiş ve Fatih Sultan’ın  kullanmasını istemiştir. O zamanlarda gözlemlenen kara sarımsağın olumlu etkisinden yola çıkılarak Vusla Kara Sarımsak Seti üretilmiştir. Günümüzde de sarımsağın etkisini birçoğumuz bilmekteyiz. Fakat kara sarımsağın etkisi beyaz sarımsağa göre oldukça fazladır. Çoğu insanın çeşitli sebeplerden dolayı saçı dökülmekte bazılarının ise köselikten dolayı saç ve sakalı çıkmamaktadır. Vusla Kara Sarımsak Seti, bay ve bayanların gönül rahatlığı ile kullanabilmesi için tamamen bitkisel ve doğal olarak üretilmiştir. Vusla Kara Sarımsak seti saç derinize iyi bir şekilde nüfuz ettiğinde hücrelerin yenilenmesine yardımcı olur. Peki Vusla Kara sarımsak Seti nasıl kullanılır? Londra laboratuvarlarında klinik testten geçmiş olan Vusla seti kullanımı oldukça kolaydır. 400 ml şampuan ve serumdan oluşan Vusla Kara Sarımsak seti, şampuan kullanımı diğer şampuanların kullanımı ile aynıdır. Saçlar şampuan ile güzel bir şekilde yıkandıktan sonra yeteri kadar serum sürülerek saça masaj yapılmalıdır. Günde en az 2 kez bu uygulamanın yapılması tavsiye edilir.

UYARI: Vusla Kara Sarımsak seti ilaç değildir. Vusla seti bir saç bakım ürünüdür. Bir yan etki görüldüğünde doktorunuza başvurunuz. Gözle temas etmesinden kaçınınız. Çocukların ulaşmayacağı yerlerde saklayınız.

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.