VARİSON KREM NASIL KULLANILIR?

Bacaklarda oluşmuş olan varis hem ağrı ve sancısı ile hem de bacaklardaki görüntüsü ile kişiyi oldukça rahatsız eder. Bacaklarda varis oluşumuna engel olamayabiliriz fakat oluşmuş olan varisi gidermeye yardımcı olabiliriz. Varison Krem varis problemi ile başa çıkabilmeniz için üretilen bir kremdir. Varis gidermeye yardımcı olan Varison Krem, varislerden kurtulmanıza yardımcı olabilir.

Bacaklardaki damarların tıkanması sonucu kan pompalayamaması, damarların şişmesine, çatlamasına, ve yoğun bir varis görünümüne neden olur. Çoğu bayan bacaklardaki varisli görünümden şikayetçi olduğu için kısa kıyafetler giymekten,  yazın denize girmekten kısasacı bacaklarının görünümünden rahatsızlık duyarlar. Varison krem bu gibi problemleri ortadan kaldırmayı amaçlayan bir kremdir. Varison krem içeriği tamamen doğaldır. Varison krem içeriğinde; mabet ağacı, at kestanesi, mentol, pelin, kafein, Hindistan cevizi yağı, bal, troxerutin, esansiyel yağı, limon, soya, huş ağacı yaprağı, ısırgan otu ve papatya bulunur. Peki Varison Krem nasıl kullanılır?   Krem formuna sahip olduğu için bacaklara sürülmesi oldukça kolaydır. Uygulaması diğer kremlerle aynıdır. Varison kremin haftada 2 defa uygulaması önerilir. Sabah ve gece yatmadan önce sürülmelidir.  Varison kremin düzenli ve önerilen kullanımı önemlidir. Düzenli kullanımda olumlu etkisini göstermeyi amaçlayan bir kremdir. Kullanılmadan önce kullanım talimatı dikkatli bir şekilde okunmalıdır. Varis problemi ilerlediği takdirde lazer uygulaması gibi çeşitli tedavi yöntemlerle giderilmeye çalışılır. Varison krem başka tedavi yöntemlerine gerek kalmadan varislerin giderilmesine yardımcı olur.

UYARI: Varison varis kremi bir ilaç değildir. Varis gidermeye yardımcı bir kremdir. Kullanmadan önce kullanma kılavuzunu okuyunuz. Cilt üzerinde açık yara olan bölgeye uygulamayınız. Krem uyguladıktan sonra ellerinizi bol su ile yıkayınız. Göz ile temas etmemelidir. Serin ve kuru yerde muhafaza ediniz. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.

 

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.