VARİFLEX NEDİR?

Uzun süreli ayakta durmak, ağırlık taşımak,  hamilelik, yaşın ilerlemesi ya da genetiğe bağlı olarak bacaklarda varis oluşumu meydana gelebilir. Bacaktaki damarlarda tıkanıklık olur ve kan akışı sağlıklı bir şekilde sağlanamazsa kan kalbe pompalanamayabilir. Bu durumda bacaktaki damarlar şişebilir, kılcal damarlar belirginleşebilir hatta damarlar örümcek ağı görüntüsü dahi alabilir.

Varisli bacaklarda şişlik, ağırlık hissi, sancı, uyuşma gibi rahatsızlıklar hissedilebilir. Varis rahatsızlığı ilerlediği takdirde lazer uygulamalar, cerrahi operasyonlarla bile karşılaşabilir. Varis probleminizden kurtulabilmek için Variflex kurtarıcınız olabilir. Variflex nedir? Varis gidermeye yardımcı bir kremdir. İçeriğinde bulunan; troxerutin, ısırgan otu, ginkgo biloba, kafein, bal, huş ağacı, Hindistan cevizi yağı, soya, limon, pelin, mentol ve at kestanesi gibi doğal ve bitkisel ürünler sayesinde bacaklardaki şişliğin, kılcal damar ve varisli görünümün giderilmesine yardımcı olmayı amaçlayan bir üründür. Variflex varis gidermeye yardımcı kremin kullanımı da oldukça kolay ve pratiktir. Diğer tüm kremler gibi uygulanır. Ayak ve bacaklarınızda uygulamak istediğiniz yere yetecek miktarda alacak içine ve dışına yedirerek sürülür. Uygulanan bölgeye dairesel hareketlerle uygulamanız, Variflex kremin derinize nüfuz etmesi açısından daha iyi olacaktır. Kremi geceleri uygulamanız önerilir. Variflex krem sayesinde varis probleminiz ciddi boyutlara ulaşmadan iyileşme gösterebilir. Varisli bölgelere kendinizin rahatlıkla uygulayabildiği gibi kremdir. Variflex varis gidermeye yardımcı krem bacaklardaki gerilme ve kasılma hissinin de giderilmesine yardımcı olur. Düzenli ve önerilen kullanımda olumlu etki göstermeyi amaçlayan bir üründür.

VARİFLEX KREM HAKKINDA BİLGİ İÇİN TIKLAYINIZ. https://www.diyetplani.net/variflex-nedir/

UYARI: Variflex krem bir ilaç değildir. Varis gidermeye yardımcı bir kremdir. Kremi uyguladıktan sonra ellerinizi bol su ile yıkayınız.  Göz ile temasından kaçınınız.  Herhangi bir yan etkide doktorunuza başvurunuz. Serin ve kuru yerde muhafaza ediniz. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.