VARİFLEX KREM NASIL KULLANILIR?

Varis rahatsızlığı birçok insanın ortak problemleri arasındadır. Ayakta fazla kalmak, kilolu olmak, menopoz, hamilelik, ağır yük taşımak gibi etmenler varis oluşumuna neden olabilir. Varis problemi başta kendini hissettirmese de ilerleyen zamanlarda bacaklarda ağırlık hissi, karıncalanmalar, ayakta fazla kalamamak, damarlarda şişlikler, kılcal damarların yoğunlaşması ve örümcek ağı görünümü alması gibi olumsuzluklarla karşılaşılabilir.  Varis problemi ile başa çıkabilmeniz için üretilen Variflex varis önlemeye yardımcı kremdir. Bacaklardaki karıncalanma hissini, ağrı ve bacaklarda oluşan ağırlık hissini ortadan kaldırmayı amaçlar. Variflex, varis probleminden kurtulmanız için ağrılı ve acılı tedavbi yöntemleriyle uğraşmamanıza yardımcı olur. Variflex krem içeriği; bal, kafein, ginkgo biloba, pelin, papatya, mentol, ısırgan otu, soya, limon, Hindistan cevizi yağı, at kestanesi, huş ağacı yaprakları ve de troxerutin bulunmaktadır.

variflex krem sipariş

Peki Variflex varis kremi nasıl kullanılır ? Variflex, krem formunda olduğu için varisli bölgeye sürülerek uygulanır. Bacaklarınızdaki varisli bölgeye yetecek miktarda Variflex krem alıp, dairesel hareketlerle masaj yaparak uygulanmalıdır. Variflex krem hem bayanlar hem de erkeklerin kullanımı için uygundur. Variflex krem bacaklara uygulandığı gibi ayaklar da uygulanabilir. Variflex krem kullanım süresi 1,5 haftadır. Düzenli ve önerilen kullanımda olumlu sonuç almanızı amaçlayan bir varis kremidir.

  • Ayak derisinin nemlenmesine yardımcı olur.
  • Bacaklardaki gerilme ve kuruluk hissinin giderilmesine yardımcı olur.
  • Kılcal damarların onarımına yardımcı olur.
  • Kan akışını düzenlemeyi amaçlar.
  • Ayak derisindeki mikropların temizlenmesine destek olur.
  • Ödem ve iltihabın giderilmesine destek olur.

UYARI: Variflex Krem bir ilaç değildir. Varis gidermeye yardımcı bir kremdir. Variflex Kremi uyguladıktan sonra ellerinizi bol su ile yıkayınız. Göz ile temas etmemesine dikkat ediniz. Bir yan etkide doktorunuza başvurunuz. Serin ve kuru yerde saklayınız. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde muhafaza ediniz.

Bize Bu Kelimelerden Ulaştınız

variflex yorumları, variflex kullananlar, variflex kullanıcı yorumları, variflex krem yorum, variflex  krem kullananlar, variflex krem şikayet, variflex krem yorumları, variflex varis kremi yorumları