VARİFİX KREM NASIL KULLANILIR?

İlerleyen yaş göz önünde bulundurulduğunda bacaklarda varis oluşumu meydana gelebilir. Bacaklarda oluşan varisin tek sebebi sadece yaşa bağlı değildir. Hamilelik, ağır işlerde çalışmak, sürekli ayakta durmak, menapoz gibi daha bir çok sebebi vardır.

Ayaklarınızın ve bacaklarınızın sağlığı düşünülerek üretilen Varifix bir <emvaris kremidir. Varifix krem kan dolaşımınızı sağlamayı, ayak ve bacaklardaki ağırlık hissini almayı amaçlayan bir kremdir. Bacaklarda varis oluşmasına engel olmaya yardımcı olmayı ya da oluşmuş olan varisli görünümü gidermeye yardımcı olmayı amaçlar. Hem ayaklarınızda hem de bacaklarınızda oluşan damarların, şişkinliklerin giderilmesine destek olur. Deri üzerinde oluşan küçük rahatsızlıkların giderilmesinde yardımcı olur. Kuruluk ve gerginlik hissini yok etmeyi amaçlar. Varifix krem kan akışının düzelmesine yardımcı olur. Hücrelerin yenilenmesine destek verir. Varifix kremin içeriğinde tamamen bitkisel özler bulunur. Kafein, mabet ağacı, bal, troxerutin, at kestanesi, huş ağacı yaprakları, limon, soya ve Hindistan cevizi yağı içerir. Peki Varifix Krem nasıl kullanılır?

Varifix krem formunda olduğu için kullanımı oldukça kolaydır. Uygulaması diğer kremlerde olduğu gibi sürülerek yapılır. Öncelikle varison kremi uygulayacağınız ayak ya da bacakların temiz olması gerekiyor. Böylece Varifi krem derinize daha iyi nüfuz edecektir.  Uygulayacağınız böyleye yetecek miktarda Varifix krem alın ve masaj yaparak uygulayın. Günde 1 defa geceleri uygulayabilirsiniz. Varifix krem paraben, boya, sentetik koku gibi kimyasallar içermez. Varifix kremin kullanım süresi şikayetinizin şiddetine bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Yaklaşık 1,5 ile 2 hafta arasında Varifiz krem kullanılması önerilir.

UYARI: Varifix Krem bir ilaç değildir. Hiçbir hastalık tedavisinde kullanılmaz. Varis gidermeye yardımcı bir üründür. Göz ile temas etmemesine dikkat ediniz. Kremi uyguladıktan sonra ellerinizi bol su ile yıkayınız. Serin ve kuru yerde muhafaza ediniz. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.