V PiLLS GOLD NEDİR?

Çoğu erkeğin yaşadığı,  ortak problemleri arasında yer alan sorunlardan bir tanesi de fiziksel görüntüden dolayı,  cinsel bölgeye karşı duyulan rahatsızlıktır. Çoğunlukla genetik yapının ve fizyolojik yapının etkisiyle  gelişim döneminde  belli bir yaşa kadar gelişim gösterir.  Bu çoğu erkeğin şikayet ettiği bir durumdur.

Fiziksel görünümünden şikayet eden erkeklerin çoğu bunun için çözüm yöntemi bulmak ister. Aynı zamanda problem haline gelen bu durum erkeklerin gece performansını da engeller.  Peki  V Pills nedir? Bu V Pills Orjinal  ürün bitkisel içeriğe sahip olması nedeniyle,  bu şikayet edilen durumu ortadan kaldırmak için üretilen bir gıda takviyesidir. Aynı zamanda V Pills Gold kullanımı da kolay olan bu gıda takviyesi  sizin bu probleminizi ortadan kaldırmaya yardımcı oluyor.

V Pills İçeriği Nedir?

Alıç ,Yulaf Samanı, Keçi boynuzu, Damiana, E vitamini, B3 Vitamini, Ginkgo, Çin Ginseng Kökü bulunu.

Alıç; Beyin için faydalıdır. Kalp rahatsızlıkları azaltmaya yardımcı olur. İdrar söktürücü özelliği vardır. Sinir sistemini yatıştırır.

Yulaf Samanı; Stresi azaltmaya yardımcı olur. Kemik,cilt, saç ve tırnak sağlığına faydalıdır. Aynı zamanda enerji vermede etkilidir.

Keçi boynuzu; Sindirim sistemini düzenlemeye yardımcı olur. Kolestrole iyi gelir.  Alerjik hastalıklara iyi gelmesinde kullanılır. Hasarlı hücreleri onarmaya yardımcı olur. Enerji verir ve cinsel gücü arttırır. İstek arttırıcı özelliğe sahiptir.

Damiana Otu; Bu bitkinin özelliği uyarıcı etkiye sahip olmalıdır. Birçok hastalığın tedavisinde kullanılan bir bitki özüdür.  Erkeklerde kısırlık için kullanılabilir ve iktidarsızlığı önlemeye yardımcı olur.

E vitamini; Karşı cinsle ilişkiyi güçlendirir. Cilde iyi gelme özelliği vardır. Damar tıkanıklığını engeller. Hafızaya iyi gelir.

B3 Vitamini; Diyabet hastalığı için bu vitamin gereklidir. Kolestrol dengeler.

Gingko; Alzheimer rahatsızlığında etkilidir. Cinsel bozuklukları iyileştirmeye yardımcı olur.

Çin Ginseng Kökü; şifalı bitkiler arasında yer alır. Cinsel gücü ve erkeklerde spermi arttırır.

UYARI: Kapsül şeklinde olan V Pills gıda takviyesidir. Haricen kullanılmaz. İçeriğindeki özlere karşı alerjiniz varsa doktorunuza başvurunuz.

 

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.