UZAMAX NEDİR?

İnsanlarda gelişim ve boy uzaması gibi durumlar, genellikle genetik faktörlere bağlıdır.Bazı insanları boyu normalinden uzun olurken bazı insanların boyu da normalinden kısa olabiliyor.

Bazen genetiğe bağlı olarak bazen de çeşitli rahatsızlıklara bağlı olarak boy uzamaması ileride sorun bireyin sorun yaşamasına neden olabiliyor. Boyu kısa olan bir kişinin sosyal çevrede kendine olan güveni eksik olabiliyor. Anne ve babanın fiziksel yapısına bağlı olarak çocukların da boyları onlara bağlı olarak doğru orantılı bir şekilde uzun oluyor veya kısa oluyor. Bazı insanlarda gelişme çağında çeşitli aktivitelere katılarak boylarının uzamasına katkı sağlıyorlar. Yüzme, basketbol vb. gibi.

Peki boyu belli bir zamandan sonra uzamayan insanların uzaması için bir çare yok mu? İşte boy uzamasını sağlaması için üretilen Uzamax, doğal içeriği sayesinde uzamanızı sağlıyor. Uzamax Bitkisel Kapsül, çocuklarının boyu kısa kalacak diye endişelenen anneler ve sporcuların tercih ettiği takviye gıdadır. Boyu kısa olanlar için tavsiye edilen harika bir gıdadır.  Uzamax’ın etkilerinden bazıları da; kas ve kemik gelişiminde faydalı olan vitamin ve mineralleri içerisinde barındırması, bağışıklık sistemini güçlendirmesi, halsizliği gidermesi, enerji vermesi ve kemik erimesine engel olmasıdır.  Yaşı dikkate alarak üretilen Uzamax, 10 yaşından küçükler için ve 10 yaşından büyükler için olmak üzere 2 ayrı kapsülden oluşur.Şimdiye kadar herhangi bir yan etki görülmemiştir. Uzman lar tarafından klinik testlerden geçmiştir.

Uzamax Bitkisel Kapsül İçeriğiB Vitamini, E Vitamini, B1, B2, B6 Vitaminleri C Vitamini,kalsiyum, bakır, çinko, demir, flor, fosfor, magnezyum, keten tohumu,karanfil tozu, tarçın tozu, yulaf unu, buğday unu, çavdar unu, arnup tozu bulunmaktadır.

UYARI: Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız. Kullanılması gereken doz dışında kullanmayınız. Herhangi bir yan etkide doktorunuza başvurunuz.

 

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.