Uzamax Kapsül Kimler Kullanabilir?

Kısa boylu kişilerin boyları konusunda ne kadar hassas olduklarını biliriz. Ancak boyun uzaması kimi zaman genetik nedenlere bağlı olabildiği gibi zaman yanlış beslenme alışkanlıklarından da kaynaklanmaktadır. Özellikle yeteri miktarda süt ve süt ürünleri tüketmeyen kişilerin yeteri kadar uzun olmadıklarını biliriz. Kalsiyum açısından zengin olan süt, başta kemiklerin gelişimini hızlandırır ve dolayısıyla boyun uzaması üzerinde de etki sağlamaktadır. Bu nedenle kısa boylu olmasından şikayetçi olan kişilerin özellikle yatmadan önce süt içmeleri uzmanlar tarafından önerilmektedir.

Gece salgılanan hormonlardan biride büyüme hormonudur. Karanlıkta ve uykuda iken salgılanan büyüme hormonu özellikle uzamamız konusunda etkili olan hormonlardan biridir. Bu nedenle gece geç saatlerde uyumak uykuda salgılanacak olan büyüme hormonunun gecikmesine neden olacağı için uzamamızı olumsuz yönde etkilemektedir. Sağlıklı bir uyku ve uzamak için saat 22.00 ile 24.00 arasında uykuda olmamızı öneren uzmanlar özellikle küçük yaştaki çocukların saat 21.00 ile 22.00 arasında mutlaka uyumaları gerektiğini önermiştir.

Uzamax Kapsül Nedir?

Farklı farklı bitki ve besinlerin toz halinden meydana gelen uzamax, toz ve kapsül olmak üzere iki farklı şekilde de tüketilmektedir. Toz uzamax içerisinde; harnup tozu, buğday tozu, çavdar unu, soya unu, karanfil tozu, tarçın tozu, yulaf unu, keten tohumu gibi doğal ürünlerin toz halleri bulunurken uzamax kapsül içerisinde ise; bakır, demir, çinko, fosfor, flor, kalsiyum, kükürt, magnezyum, mangan, potasyum, selenyum, silisyum, sodyum, B1, B2, B3, B6, B9, C vitamini, E vitamini ve Omega 3-6 bulunmaktadır.  Hem kapsül hemde bitkisel toz şeklinde olan uzamax bu nedenle kullanımları da birbirinden farklıdır. Uzamax kapsülü tek başına su ile tüketebileceğiniz gibi uzamax tozu süt, yoğurt, meyve suyu, pekmez gibi besinlere karıştırarak kolaylıkla tüketebilirsiniz.

Uzamax Kapsül ve Uzamax Toz Nasıl Kullanılır?

Uzamax Toz Nasıl Kullanılır?

5 yaşından küçük çocuklar için; günlük 6 gram olmak üzere yani sabah, öğle ve akşam 1 çay kaşığı bir bardak süt içerisine katarak tüketmelidir. 5 yaşından büyükler için ise; günde 12 gram yani sabah, öğle ve akşam 1 tatlı kaşığı 1 bardak süt ya da meyve suyu içerisine katarak içebilirler. Tok ya da aç karnına ya da öğün aralarında rahatlıkla kullanabileceğiniz bir üründür.

Uzamax Kapsül Nasıl Kullanılır?

Bir kutu 1 aylık kullanım için olan uzamax kapsül içerisinde 90 adet kapsül bulunmaktadır. Sabah, öğle ve akşam yemeklerinden sonra 1’er kapsül olmak kaydıyla günde 3 defa kullanılmaktadır.

Uzamax Kullanmak Zararlı mı?

Bitkisel toz karışımı olan uzamax içerisinde doğal besinlerin ve bazı bitkilerin bulunmasından dolayı herhangi bir zararı olmamakla birlikte şimdiye kadar herhangi bir yan etki göstermemiştir. Bunun dışında 1-10 arası yaş aralığına uzamax toz , 10-25 yaş aralığında uzamax kapsül kullanılması tavsiye önerilmektedir. Çocukların ulaşamayacağı yüksek ve serin yerlerde muhafaza edebilirsiniz. Ayrıca kapsülleri önerilen miktarın dışında kullanmamaya dikkat edin.

Uzamax Nerede Satılır?

Kampanyalı ve uygun fiyatlar ile birlikte Ankara, Denizli, Isparta, Bolu, Düzce, Kırıkkale, Kırşehir, İzmir, İstanbul ve daha birçok şehrimizden kolaylıkla uzamax’a sahip olabilirsiniz. Uzamax hakkında daha fazla bilgi almak ve sipariş vermek için sitemiz üzerinde bulunan sipariş formunu doldurabilir ve kolay ödeme seçenekleri ile birlikte sizde uzamax kapsül ve toz karışımına ulaşabilirsiniz. Ayrıca 3 adet ve daha fazla uzamax siparişi vermeniz durumunda silikon tabanlık hediye. Konforlu olan ve silikon olması nedeniyle sizi rahatsız etmeyecek olan yükseltici tabanlığı ayakkabınızın topuk kısmına yerleştirmeniz yeterli.

Uzamax Avrupa’da Nerede Satılır?

Uzamax Avrupa’dan nasıl sipariş verebilirim? Uygun ve kampanyalı fiyatlar ile birlikte Almanya(Germany), Yunanistan(Greece), Bulgaristan(Bulgaria), İspanya(Spain), Norveç(Norway) ve daha birçok Avrupa ülkelerinden sipariş verebilir ve kısa bir sürede uzamax’a sahip olabilirsiniz. Daha detaylı bilgi ve sipariş için sitemizi takip edebilir kampanyalar hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Aşağıdaki Kelimelerden Sitemize Ulaştınız;
uzamax, uzamax nedir, uzamax kullananlar, uzamax toz, uzamax ne kadar boy uzatır, uzamax yorumları, uzamax kapsül kaç cm uzatır, uzamax kullanımı, uzamax toz kullananlar, uzamax kapsül mü toz mu, uzamax ayda kaç cm uzatır, uzamax ankara, uzamax aç karnına mı, uzamax al, uzamax adana, uzamax antalya, uzamax ayak tabanlığı, uzamax azerbaycanda, uzamax avrupa, uzamax boy uzatır mı, uzamax boy ne kadar uzatır, uzamax boy uzatıcı kullanıcı yorumları, uzamax bayileri, avrupa, almanya, uzamax avrupa, uzamax sipariş, uzamax ne kadar, uzamax buhara, germany order, uzamax germany order, uzamax avrupa sipariş

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.