Uzamax Çikolatalı Boy Uzatmaya Yardımcı Toz 3 kutu İndirimli 109 TL

Uzamax Besin Takviyesi Boy Uzatmaya Yardımcı Çikolatalı Toz 3 Kutu İndirimli Kampanyalı 109 TL

Uzun boyun daha çok ilgi çektiği şu günlerde kısa boylular, uzamayan boylarından hep şikayetçi kalmaktadır. Bunu önlemenin doğal bir yolu var. Çikolata tadı sayesinde çocukların sevebileceği bir üründür.

Uzamax Toz Düzenli kullanım sonucu boyunuzun uzamasına yardımcı olur. Kullananların bir çoğu memnuniyetini bildirmektedir. Boyunuzun kısalığından yana memnun değilseniz Uzamax size yardımcı olacaktır.

 

Uzamax Çikolatalı Toz’un İçeriğinde Neler Var?

 

Uzamax Toz İçeriğinde,

Çikolata Tozu (Kakao Tozu, Katkısız Süt Tozu, Şeker), Kepekli Buğday Unu, Çavdar Unu, Yulaf Ezmesi Unu, Mercimek Unu, Nohut Unu, Tarçın, Doğala Özdeş Çikolata Aroması

bulundurur. Ayrıca Bakır, Çinko, Demir, Fosfor, Flor, Kalsiyum, Kükürt, Magnezyum, Mangan, Potasyum, Selenyum, Silisyum, Sodyum, B1 Vitamini, B2 Vitamini, B3 vitamini, B6 Vitamini, B9 Vitamini, C Vitamini, E vitamini, Omega 3 ve Omega 6 İçerir

 

 

Uzamax Toz Nasıl Kullanılır?

Günde 3 kere sabah, öğle, akşam olmak üzere tüketebilirsiniz. süt veya meyve suyuyla karıştırarak tüketebilirsiniz. Her yaştan insanın kullanımına uygundur.

 

Uzamax Toz Faydaları?

Uzamax Toz, sizi kısa boy probleminden kurtarmaya yardımcı olur.

Düzenli kullanım sonucu etkisi fark edilir. hatta boy uzamasının durduğu 15-35 yaş aralığında bile etkili olabilir.

 

 

Uzamax Toz’un Zararları Nedir?

Uzamax Toz’un herhangi bir zararına rastlanmamıştır. Yan etki görülmesi halinde doktorunuza başvurunuz.

UYARI: Uzamax ilaç değildir, gıda takviyesidir. Küçük çocukların kullanması önerilmez. Güneşli ve nemli yerlerde muhafaza etmeyiniz. İçerisinde ki karışıma alerjisi olan bireylerin kullanması tavsiye edilmez.

 

Türkiye’den Uzamax Nasıl Sipariş Verebilirim?

Uzamax Kars, Ardahan, Çankırı, Edirne, Muğla başta olmak üzere Alanya, Kuşadası, Gebze, Bala, Çamlıdere, Haymana gibi ilçelerden ayrıca Türkiye’nin her noktasından sipariş verebilir, hızlı kargo ve kapıda ödeme imkanlarından yararlanabilirsiniz. Canlı Destek ,WhatsApp Hattımızdan ve Telefonla arayarak da Sipariş Verebilirsiniz.

Avrupa’dan Uzamax Nasıl Sipariş Verebilirim?

Uzamax bütün Avrupa, Asya, Uzak doğu, Afrika, Orta doğu ülkelerine gönderim yapılmaktadır. Kapıda ödeme seçeneğimiz yoktur. Sizlerde Uzamax sipariş vermek istiyorsanız , Çek Cumhuriyeti, İrlanda, Litvanya, Portekiz, İspanya, Hırvatistan gibi birçok ülke ve şehirden WhatsApp ve sipariş formu ile veya bizzat arayarak kolay bir şekilde sipariş verebilirsiniz. Bütün Avrupa ülkelerine bir günde kargo seçeneğinden yaralanmak istiyorsanız kolay para yollama seçeneğinden yararlanabilirsiniz. Avrupa’dan vermek istiyorsanız Satış Temsilcimizi arayarak sipariş verebilirsiniz.

Avrupa ve Bütün Dünya ülkelerinden kolay ödeme seçeneklerimiz;

– Hesaba Havale

– Money Gram

– Ria Express

– İBAN Numarasına Havale

– İnternet Üzerinden Online Ödeme

– PTT isma Havale Seçeneğinden yararlanabilirsiniz.

– İsma Havale

– UPT

– Western Union

– Kredi Kartı

 

Bize Bu Kelimelerden Ulaştınız: uzamax, uzamax toz, uzamax toz fiyat, uzamax toz sipariş, uzamax toz nasıl kullanılır, uzamax toz satın al, boy uzatıcı, boy uzatıcı toz , uzamax fiyat, uzamax çikolatalı toz

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.