Ünlülerin İlginç Kilo Verme Yöntemleri

Kilo verme konusunda çoğu zaman kararsız kalır ve uzun süre aç kalacağımızdan korkarız. Fakat fazla kiloları vermek içinse bazen aç kalmayı ve hatta işkence çekmeyi bile düşünürüz. Özellikle televizyonda ya da sosyal medyada ünlüleri görünce ne kadar güzel görünüyor? Acaba nasıl kilo verdi? Hangi diyeti yaptı? Acaba ne içti? gibi bir sürü soru sorarız kendimize. Uzun yıllar geçmesine rağmen hala aynı kiloda kalan ünlüler üstelik doğum yapmalarına rağmen oldukça ideal kilolar sergilerler. Elbette ki ünlülerinde formlarını korumak için bazı sırları var. Özellikle spor konusunda oldukça titiz davranan ünlüler genellikle günlük spor faaliyetlerini ihmal etmez ve düzenli beslenmeye dikkat ederler. Bunun dışında bazı ünlülerin formda kalmak ve fit bir vücudu korumak için kendince ufak sırları vardır. İşte bazı ünlülerin kilo verme konusundaki sırları;

Victoria Beckham’ın 400 kalori diyeti
Gün içerisinde 400 kaloriyi aşmıyor. Bu çok riskli ve zararlı bir diyet ancak onlar kendilerini en iyi şekilde göstermek istiyor.

Beverly Hills diyeti
Diyetin ilk 10 günü boyunca yalnızca meyve yeniyor ve git gide diğerlerini karıştırmadan protein ve karbonhidrat alınıyor. Sonuç olarak bir ayda 8 kilo verebilirsiniz ancak hazımsızlık ve ishal sorunu yaşayabilirsiniz.

Beyonce’nin limon diyeti
1 litre ve yarım litre limonatanın içine soda, limon suyu, akçaağaç şurubu, şeker ve bir tutam kırmızı acı biber koyuyor. Bu gün içinde yeterli oluyor. Sabahları ve akşamları kabızlık giderici ilaca ihtiyacınız olabilir. Bu kötü geliyorsa kereviz suyu içebilirsiniz. Beyonce, bu diyeti 1 ay boyunca yapmış ve sonucunda haftada 10 kilo vermiş.

Claudia Schiffer diyeti
Mineral diyeti yapıyor.gün içinde bir tane haşlanmış yumurta yiyor ve küçük servis olarak meyve ya da sebze tüketiyor. Hiç biri karbonhidrat içermiyor. Bir de şekersiz çay içiyor.

Jennifer Aniston’un hindistan cevizi diyeti
Bu diyet hindistan cevizi ve tereyağı, yumurta sarısı yağlı et, domuz eti ve balık içeriyor. Yediği yiyecekler yağlı ancak incecik bir bele sahip. Biraz değişik bir diyet.

Madonna’nın meşhur diyeti
Gün boyunca 2 greyfurt, 2 tavuk yumurtasının yarısını bir saat süren aralıklarla yiyor. Bu sayede sadece iki günde kilolarından kurtulmaya başlamış.

Sarah Jessica Parker’ın diyeti
Sadece dondurma yiyor ya da dondurulmuş meyve ve sebze tüketiyor. Bunu her saat yapıyor ya da günde iki kere yapıyor.

 

Aşağıdaki Kelimelerden Sitemize Ulaştınız;

diyet, ünlülerin diyeti, sağlıklı diyet, diyet nasıl yapılır, en hızlı kilo nasıl verilir, kilo verme yöntemleri, kolay kilo verme yöntemleri, ünlüler, yabancı ünlüler, bölgesel yağlanma, nasıl kilo veririm