Tülin Şahin Diyeti

Kilo konusunda hassas olan bayanlar kilolarını korumak için birçok yöntemi ideal kiloda kalabilmek için denerler. Bu konuda daha titiz olan ünlüler ise sürekli televizyon karşısında olduklarından ötürü sürekli vücutlarını korumak ve bu sebeple sürekli yediklerine içtiklerine dikkat etmek zorundadırlar. İşleri ve meslekleri gereği dış görünüşü ile para kazanan sanatçılar bu nedenle formlarına dikkat eder ve sürekli belirli diyetler yaparak kilolarını korumak isterler. Bu konuda hassas davranan ünlülerden biride Tülin Şahindir. Tülin Şahin sağlıklı beslenmek için günde 6 öğün yemek yenilmeli, özellikle akşam yemeği ve kahvaltının önemli olduğunu vurguladı. Bunun dışında akşam 7’den sonra hiçbir şey yenilmemeli, günde 8 bardak su içmeli diye ekledi.

Tülin Şahin’in Önerdiği Diyet Programı

Sabah (09:00)

– 3 ince dilim kepekli ekmek

– Bal

-Zeytin

– Yağsız peynir

– Yumurta(her iki günde bir mutlaka yenmeli)

-Şekersiz çay ya da meyve suyu. Ardından 1 kase mevsim meyvesi salatasının üzerine 2 kaşık badem eklenerek her sabah tüketilir.

Ara (12:30-14:30)

– 1 elme ve 1 paket kepekli kraker

Öğle (15:00-15:30)

– Yağsız ve tuzsuz salata

– Küçük porsiyonda sade makarna

– Diyet Yoğurt

Ara (16:30-17:00)

Eğer çok aç değilseniz bir şey yemeyebilirsiniz. Fakat çok acıkırsanız kepekli yağsız tost tüketebilirsiniz.

Akşam (18:00-19:00)

– 1 dilim kepekli ekmek

– 1 büyük bardak su

–  1 porsiyon ızgara tavuk ya da balık

– Yağsız ve tuzsuz sınırsız salata

Yatmadan Önce

– Meyve salatası ya da yağsız yoğurt

Aşağıdaki Kelimelerden Sitemize Ulaştınız;

ünlülerin diyeti, ünlüler nasıl kilo veriyor, kilo verme, diyet, diyet programı, sağlıklı diyet, ünlüler nasıl formda kalıyor, ünlülerin yaptıkları diyet, en doğru diyet, en etkili diyet, hangi diyeti yapmalıyım, bölgesel yağlanma, ideal kilo