TRİBULUSLU MACUN NASIL KULLANILIR?

Cinsel performansınızı olumsuz etkileyen sorunlarla karşılaşmış olabilirsiniz. Yoğun iş temposunda çalışmak bazen halsiz ve bitkin düşmeniz için yeterli bir sebep olabilir. Olumsuz etkilenen cinsel hayatınız karşı cinsle aranızda problemler yaşanmasına da neden olabilir.

Böyle durumları ortadan kaldırmayı amaçlayan Özel Tribuluslu Macun cinsel performansınızda daha istekli ve aktif olabilmenize yardımcı olabilir. Tribuluslu cinsel performans macunu tamamen naturen ve etkin içeriğe sahiptir. Tribuluslu Macun içeriğinde; dut pekmezi, kırmızı ginseng, dut pekmezi, havlıcan, zencefil, arı sütü, polen, gingko biloba, epimedium, çiçek balı ve demir dikeni bulunmaktadır. Doğal içeriği sayesinde gönül rahatlığı ile tüketebilmeniz için özel olarak üretilmiştir. Tribuluslu cinsel performans arttırıcı macun etkileri; cinsel gücünüzün artmasına ve cinsel organınızın sertleşme problemini ortadan kalkmasına yardımcı olur. Erken boşalma sorunu yaşamanıza engel olmayı amaçlar. Vücut yorgunluğunuzu alarak cinsel birlikteliğinizde kendinizi daha güçlü hissetmenize ve daha çabuk ereksiyon olmanıza yardımcı olur. Cinsel ilişki sürenizin uzun olmasını destekler. Sperm sayısı ve kalitesini arttırmayı amaçlar. Erken boşalma sorunu yaşamanızın önüne geçebilir. Erkek cinsel organında hissiyatı arttırarak ilişkiden alınan hazzın armasında etkili olabilir.   Tribuluslu cinsel performans macunu bu problemlerle karşı karşıya kalmanıza engel olabilir.

Tribuluslu Macun kullanarak karşı cinsle aranızdaki problemlere dur diyebilirsiniz. Peki Tribuluslu Macun nasıl kullanılır?  Performans macununun sabah aç karnına kahvaltıdan önce sadece 1 çay kaşığı tüketilmesi önerilir. İsteğe bağlı olarak akşam yemeklerden sonra, gece yatmadan önce  veya kullanmaya ihtiyaç hissettiğiniz zamanlarda tüketebilirsiniz.

UYARI: Özel Tribuluslu Macun bir ilaç değildir. Hiçbir hastalık tedavisinde kullanılmaz. Tribuluslu Macun performans arttırıcı gıda takviyesidir.  Kalp rahatsızlığı olanlar, emziren ve hamile bayanlar kullanmamalıdır. Serin ve kuru yerde muhafaza ediniz. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.