Tribuluslu Macun Kampanyası

Tribuluslu Macun Nedir?

Günlük hayatın koşuşturmalara sağlığımızda bir çok olumsuz etkiler bırakmaktadır. Cinsel sağlığımız da bu olumsuz etkilere uğramaktadır. Cinsel sağlık problemleri artık daha küçük yaşlarda da görülmektedir. Günlük hayatta vücudumuzun ihtiyaç duyduğu besinlerin hepsini maalesef vücudumuza kazandıramıyoruz. Bu gibi durumlarda gıda takviyelerinde çözüm buluyoruz. Cinsel sağlığınız için gerekli olan ve günlük hayatta vücuda kazandıramadığınız besinleri Tribluslu Macunda bulabilirsiniz.

 

Tribluslu Macun İçeriği;

Dut pekmezi, kırmızı ginseng, dut pekmezi, havlıcan, zencefil, arı sütü, polen, gingko biloba, epimedium, çiçek balı ve demir dikeni bulunmaktadır. Doğal içeriği sayesinde gönül rahatlığı ile tüketebilmeniz için özel olarak üretilmiştir.

Tribluslu Macun Nasıl Kullanılır?

Performans macununun sabah aç karnına kahvaltıdan önce sadece 1 çay kaşığı tüketilmesi önerilir. İsteğe bağlı olarak akşam yemeklerden sonra, gece yatmadan önce veya kullanmaya ihtiyaç hissettiğiniz zamanlarda tüketebilirsiniz.

 

 

UYARI: Tribuluslu Macun, ilaç değil bitkisel gıda takviyesidir. Tedavi amaçlı kullanılmaz.  İçeriğinde ki bileşenlere alerjisi olan kişilerin kullanılması önerilmez, alerji durumunda en yakın hekime başvurmanız önerilir. Nemli yerlerde muhafaza etmeyiniz.

 

Bize bu kelimelerden ulaştınız: tribuluslu macun nedir, tribuluslu macun nasıl kullanılır, tribuluslu macun içerik, tribuluslu macun fiyat, tribuluslu macun sipariş

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.