Tok Tutan Diyet Programı

Zaman zaman birkaç kilo fazlalığı vermek ya da ideal kilomuza düşmek için diyet yaparız. Kimi zaman ağır şok diyet programı yapmak isterken kimi zamanda çok fazla aç kalmadan diyet yapmak ve fazla kilolarımızdan kurtulmak isteriz. Özellikle iştahı ile başı dertte olan kişiler için diyet yapmak adeta bir eziyet haline gelir. Sadece bu sebepten ötürü diyet yapmak istemeyen ya da diyetini bozmak zorunda kalan kişiler vardır.

Diyet yapmak aslında sanıldığı kadar zor ve eziyetli değildir. Fakat diyet yapmak isteyen kişiler sürekli aç kalacağını düşündükleri için psikolojik olarak diyeti eziyete çevirirler. Özellikle diyet yaparken aç kalmaktan korkan kişiler için tok tutan diyet programını sizlerle paylaşmak istedik. Uygulaması keyifli ve kolay olan bu diyet programı hem diyet yaparken aç kalmamanızı hemde kolay kilo vemenizi sağlayacak besinlerden oluşturulmuştur. Bu program içerisine kilo verme özelliği olan yeşil çay, mate çayı, sinameki gibi bitki çaylarını ekleyerek ve öğün aralarında tüketerek diyetinizi keyiflendirebilirsiniz.

Tok Tutan Diyet

Kahvaltı

– 2 dilim tahıllı ya da kepe ekmek ile yapılmış çift kaşarlı tost

– İstediğiniz kadar domates, salatalık, tatlı kırmızı biber

Ara Öğün

– 5 adet kuru kayısı

– 5 adet ceviz

Öğle Yemeği

– 1 kase çorba (mercimek, ezogelin, tarhana, yayla)

– Yağsız et, tavuk veya balık

– Bol limonlu yağsız yeşillik salata

Ara Öğün

– 1 tost ve 1 ayran veya,

– 1 simit ve 30 gr. Peynir

Akşam

– 1 kase öğlen içilen çorbadan

– 6 yemek kaşığı az yağlı sebze yemeği

– 4 yemek kaşığı az yağlı yoğurt ya da az yağlı ayran

– Bol limonlu yağsız yeşillik salata

Yatmadan Önce

– 2 adet kuru kayısı

– 1 meyve

– 2 bardak su

Düzenli bir şekilde yapılan bu diyet programında ekmek olmadığı halde besinlerden alacağınız değerler ile uzun süre tok kalacak ve aynı zamanda hızlı kilo verebileceksiniz. Diyet programınıza ek olarak spor ve egzersiz programını eklemek diyetinizin normalden daha fazla ilerlemesine ve dolayısıyla kısa sürede daha çabuk kilo vermenizi sağlayacaktır. Özellikle aç kalma korkusu olan ve bu nedenle diyet yapmaktan kaçan kişiler için hazırladığımız bu diyet programında önemli olan diyeti doğru, düzenli uygulamak ve diyet yaparken bol su tüketmektir.

Aşağıdaki Kelimelerden Sitemize Ulaştınız;

diyet, en doğru diyet, sağlıklı diyet, tok tutan yiyecekler, tok tutan diyet, diyet önerileri, aç kalmadan diyet yapmak, rejim, kilo vermek, bölgesel yağlanma, nasıl kilo verebilirim