THOMAS TAW SAÇ BAKIM SETİ

Saçlarımız en önemli aksesuarımızdır. Her kadın saçının bakımlı ve güzel görünmesini ister. Alımlı ve bakımlı saçlara sahip kadınların fark edilmemesi mümkün değildir. Önemli olan bir husus vardır ki o da saçların bakımını sağlarken sağlığının ihmal edilmemesidir. Çünkü çoğu bakım ürünü saçların yıpranmasına hatta dökülmesine bile sebep olabiliyor.

Bayanların saçını fazlasıyla önemseyen dünyaca ünlü Thomas Taw geliştirdiği saç bakım seti ile birçok ödüle de layık görülmüştür. 65.Emmy ödülü, Avrupa Başarı Ödülü, North American Hairstyling Awards ödülü, En İyi Saç Tasarımı Akademi ödülünü almıştır. Herkesçe bilinen bir şampuan markası ile iş birliği yaparak üretimini gerçekleştirmiştir. Thomas Taw ödüllü bir markadır. Thomas Taw saç bakım seti 3’lü etkiden oluşmaktadır: Şampuan, Saç kremi ve Tonik. Saçınız niçin neye ihtiyacınız varsa hepsi Thomas Taw saç bakım setinde toplanmıştır.

Thomas Taw Saç Bakım Setinin İçeriğinde; Hindistan cevizi yağı, defne yağı, argan yağı, zeytinyağı, sarımsak özü, Bemiks ampul bulunmaktadır. Tamamen natürel olan bu ürünün içeriğinde bulunan özler sayesinde saçlarınız için gereken bakımı sağlıyor. Thomas Taw’ın etkileri nelerdir? Yıpranan saçlarınızın onarılmasına yardımcı olan Thomas Taw, aynı zamanda saç uzatıcı etkiye de sahiptir. Fön makinaları, kimyasal bakım kremleri, saç boyaları, stres ya da çeşitli deri ve saç hastalığından dolayı dökülen saçlarınızın yerine saç çıkarıcı özelliği sayesinde saçların yenilenmesine yardımcı olur.

Thomas Taw Saç Bakım Seti Nasıl Kullanılır?

Şampuan: Avuç içi kadar Thomas Taw şampuan ıslak şaka, birkaç dakika masaj yapılarak uygulanır. Daha sonra bol su ile durulanır. Thomas Taw şampuan 350ml’dir.

Saç Kremi: Temiz saçınıza uygulayacağınız saç kremini şampuan işleminden sonra uygulayabilirsiniz. Avuç içi kadar saç kremini 3 dakika masaj yaparak uygulayınız. Thomas Taw Saç Kremi 100ml’dir.

Tonik: Temiz saça, masaj yapılarak uygulanır. Thomas Taw tonik 100ml’dir.

UYARI: Bu bir ilaç değildir. Saç bakım ürünüdür. Gözle temasından kaçınınız.

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.