Tereson Ter Kokusu Önleyici

Ter kokusu çoğu insanın korkulu rüyasıdır. Ter kokan insanlar genellikle kalabalık ortamlara girmekten çekinirler. Aynı zamanda kötü ter kokusu insanların kendilerine olan özgüvenlerini de azaltır.

Ter kokusunu giderebilmek için farklı yöntemlere başvurmuş olsalar bile belirli bir müddet sonra yine terlediklerinde kendileri ve çevrelerindekiler de rahatsızlık duyabilir. Sıcak havalar, aşırı kilolar, yediğimiz yiyeceklerin değişimi, stres yapmak, sentetik kıyafetler, kullanılan bazı ilaçların yan etkisi olarak koku yapması, baharatlı gıdalar tüketilmesi gibi sebepler insanların ter kokmasına neden olabilir. Bazende terleme sebebi hormonaldir. Çünkü bazı insanların elleri, ayakları, koltuk altları sürekli terler. Böyle insanlar sadece yaz aylarında değil kış aylarında da rahatsızlık duyacakları şekilde terlerler. Terlenmeye karşı geliştirilmiş Tereson ter kokusu önleyici terlemeye karşı yardımcı bir üründür. Eskiden çaresi bulunmayan ya da zor bulunan hastalıklar, günümüzde gelişen teknoloji sayesinde çareleri bulunuyor.

Tereson ter kokusu önleyici düzenli bir şekilde kullanıldığında olumlu sonuçlarla karşılaşmamıza yardımcı olan bir üründür. Bu zamana kadar hormonal problemlerden kaynaklı olarak terlemesine çözüm bulamayan insanlar Tereson ter koku önleyici sayesinde bu problemden kurtulabilirler.

Tereson Ter Önleyici Sprey Kullanımı: Tereson kullanımı son derece kolaydır. Her gece yatmadan önce, hangi bölgeye uygulayacaksanız o bölgeyi güzelce yıkayınız. Sonra kurutunuz. Teresonu her gece yatmadan önce uygulamaya dikkat ediniz. Sabah uyandığınızda Tereson sürdüğünüz bölgeyi temizleyiniz. Terleyen bölgeye yetecek kadar uygulamanız yeterlidir. Ürün sadece cilt üzerine kullanmak içindir. Tereson ter önleyici sprey 50 ml’dir.

UYARI: Bebeklerde ve çocuklarda kullanılması önerilmez. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayın. Gözle temas etmemesine dikkat edin. Gözle temas halinde bol su ile yıkayın. Alerjik bir durumla karşılaşırsanız doktorunuza başvurun. Tahriş olmuş veya yara çıkmış bölgeye uygulamayın.

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.