TERESON NASIL KULLANILIR?

Ter probleminizde size yardımcı olabilecek bir ürün olan Tereson Sprey aşırı terlemenizi önlemeyi sağlayabilir. Birçok insan aşırı terlemeden şikayetçidir. Ve bu durum sosyal yaşantıyı da olumsuz etkilemektedir. Kişilerin psikolojik anlamda kendilerine olan güvenlerinin eksilmesine neden olur. Aslında terlemenin esas nedeni vücut ısısının dengelenmesidir. Terleme sayesinde toksinler vücuttan dışarı sıvı yolu ile atılır.

Terlemenin birçok nedeni vardır. Hormonal, duyguların yoğunluğu kızgınlık, üzüntü, sinirlenmek, sevinmek, ergenlik, baharatlı yiyecekler tüketmek, sıcak havalar, aşırı kiloya sahip olmak, sentetik kıyafetler, spor yapıp efor sarfetmek  gibi sebeplerden kaynaklı ter bezleri yoğun olarak çalışır. Özellikle ergenlik döneminde ter bezleri  daha aktif çalışmaktadır. Terlemek ter bezleri ile alakalıdır. İnsanların ter bezi ne kadar çoksa o kadar çok terleme meydana gelir. Tereson Sprey ise ter kokularını da önlemeye yardımcı olabilir. Ter bezleri daha çok koltukaltı, avuç içi ve ayaklarda daha çok çalışır. Peki  ter önlemeye yardımcı Tereson  sprey nasıl kullanılır? Kullanımı oldukça kolaydır. Ürün sprey şeklindedir. Tereson sprey 50 ml’dir. Her gece yatmadan önce uygulanması gerekmektedir.  Terleyen bölge ürün kullanılmadan önce güzelce temizlenmeli ve kuru tene uygulanmalıdır. Terleme problemi için özel olarak geliştirilen Tereson Sprey sadece cilt üzerine uygulanabilen bir üründür. Eskiden bu tür problemlere karşı kullanılabilen ürünler yokken gelişen teknoloji sayesinde bu tür rahatsızlıklarda kullanılabilecek ürünler elde edilmektedir. Ter probleminizde ter önlemeye yardımcı Tereson sprey size destek olabilir.

UYARI: Tereson ter önlemeye yardımcı sprey bir ilaç değildir. Hiçbir hastalığın tedavisinde kullanılmaz. Göz ile temasından kaçınınız. Ürünü uyguladıktan sonra ellerinizi bol su ile yıkayınız. Herhangi bir yan etkide doktorunuza başvurunuz. Serin ve kuru yerde muhafaza ediniz. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.