Svetol Kapsül İçeriği ve Kullanımı

Havaların ısınması ve yazın yaklaşması ile birlikte tüm bayanların ortak derdi fazla kiloları olmuştur. Özellikle tatile gidecek ve bikini giyecek bayanlar şimdiden diyet listelerini faaliyete geçirdiklerinden eminiz. Ne yazık ki bazen sadece diyet yapmakla tüm kilolarımızdan kurtulmamız o kadar kolay olmayabiliyor. Özellikle bölgesel yağlanma sonucunda oluşan basen, göbek, kalça ve bacak gibi yağlanmaların olduğu bölgeler tüm bayanları rahatsız eder.

Bölgesel yağlanmaların kolay yakılmadığını hepimiz biliriz. Fakat bu yağlanmanın tamamen yok edilmesi imkansız değildir. Özellikle bölgesel yağlanma probleminden kurtulmak için, yağlanmanın olduğu bölgeyi hedef alan bölgesel hareketler ve egzersizler yapılması en doğru yöntemdir. Örneğin; göbek bölgesindeki yağlanma için mekik çekmeniz gibi. Diyet programınıza ek olarak evde basit hareketler ile uygulayacağınız egzersizler ile bölgesel yağlanmadan kurtularak kendinizi yaza hazır hissedebilirsiniz.

Svetol yeşil kahve kapsülü nedir?

Hem diyet yapanların hemde formunu korumak isteyen kişilerin tercihleri arasında olan ve aynı zamanda yeşil kahve kapsülü olarak da bilinen Svetol, birbirinden farklı bileşenlerin bir araya gelmesi ile oluşmaktadır. Svetol içeriği ise;

– %50 Yeşil kahve çekirdeği ekstresi

– Kavrulmamış coffea robusto ekstresi

– %50 Ponifenol

– %50 Klorojenik Asit

– %10-5 Kafeolkuinik asit ve %2 den aza standardize edilmiş kafein

– Chitosan 300 mg

– Bitkisel kaynaklı jelatin (Hidroksipropil metil selüloz) gibi farklı bileşenlerden oluşmaktadır.

Stevol yeşil kahve kapsülü nasıl tüketilir?

Kapsül olması nedeniyle basit kullanım özelliğine sahip olan Svetol, sabah kahvaltısı ve akşam yemeklerinden 30 dakika önce 1’er kapsül olmak kaydıyla günde 2 defa kullanılmaktadır. Ayrıca 1 kutu Svetol içerisinde 60 adet yeşil kahve kapsülü bulunmaktadır.

Svetol yan etkisi nedir?

Bay ya da bayan fark etmeden herkesin kullanabileceği bir ürün olan Svetol sadece hamile bayanların, emziren annelerin ve kronik hastalığı bulunan kişilerin kullanımı için uygun değildir. Dilerseniz kullanmadan önce doktorunuza danışabilirsiniz. Bunun dışında çocuklarınızın ulaşamayacağı yüksek yerlerde muhafaza ürünü saklayabilirsiniz.

Svetol yeşil kahve kapsülünü nereden bulabilirim?

Svetol yeşil kahve kapsülünü en uygun fiyatlar ile birlikte Ankara, Adıyaman, Sivas, Ordu, Trabzon, Bilecik, Antalya, İstanbul ve daha birçok şehrimizden rahatlıkla temin edebilirsiniz. Ürün hakkında detaylı bilgi almak ve sipariş vermek için sitemiz üzerinden sipariş formunu doldurarak kolay ödeme seçenekleri ile birlikte sizde Svetola sahip olabilirsiniz.

Svetol satışını yaptığımız Asya ülkeleri

En uygun fiyat ve hızlı kargo gönderim imkanı ile birlikte Azerbaycan, Musul, Kerkük, Japonya, Tokyo, Bakü, Azerbaycan, Filistin, Moğolistan ve daha birçok Asya ülkelerinden sipariş verebilir ve kısa bir sürede Svetol yeşil kahve kapsülüne sahip olabilirsiniz. Daha detaylı bilgi ve sipariş için sitemizi takip edebilir kampanyalar hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Aşağıdaki Kelimelerden Sitemize Ulaştınız;
svetol, svetol nedir, svetol yeşil kahve kapsülü, svetol green coffee kullanıcı yorumları, svetol zayıflama, svetol green coffee, svetol yorumlar, svetol yeşil kahve, svetol green coffee kullananlar, svetol green coffee nedir, yeşil kahve kapsülü, svetol içeriği nedir, svetol nereden bulurum, svetol satışı, svetol nerede satılır, svetol sipariş, svetol kullanımı, svetol nasıl kullanılır, svetol kapsül, svetol ne kadar, svetol fiyatı, svetol kimler kullanabilir, svetol kimler kullanamaz, svetol kullananlar, svetol kullanıcı yorumları, asya, azerbaycan, bakü, bağdat, asya sipariş, asya order, svetol asya, kilo kontrol ürünleri

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.