Srv Prostat Setinin Fiyatı Nedir?

Doğası gereği sadece erkeklerin üreme organlarında bulunan ve sperm salgılanmasına yardımcı olan organlardan biride prostattır. İdrar kesesinin altında bulunan ve yaklaşık ceviz büyüklüğündeki salgı bezine prostat denilmektedir. Erkeklerin üremelerine yardımcı olan prostat doğuştan tüm erkeklerde var olan ve ergenlik dönemi ile birlikte büyüyen üreme organının bir parçasıdır. Ancak yaşın ilerlemesi ile birlikte birtakım problemlerin yaşanmasına sebebiyet veren prostat özellikle ileri yaş erkeklerin kabuslarından biri haline gelmiştir.

Özellikle toplumda çok sık görülen prostatın hastalığı aynı zamanda kendi içerisinde birbirinden farklı hastalıkları vardır. Daha çok idrar kaçırma, sık idrar yapma, idrar sonrası sancı çekmesine nedenlere bağlı olarak ortaya çıkan birçok prostat hastalıkları vardır. Prostatın en önemli hastalıkları; prostat kanseri, prostat büyümesi ve prostat iltihabıdır. Ancak tam olarak prostat hastalığının teşhisinin yapılabilmesi ve tedavinin yapılabilmesi için doktorunuza başvurmanız gerekmektedir.

Srv Prostat Seti Nedir ve Nasıl Kullanılır?

Son zamanlarda isminden sıkça bahsettiren ve prostat hastalarının kullanmayı tercih ettiği ürünlerden biride prostat seti olmuştur. Belirli ürünlerin bir araya gelmesi ile set halinde olan ve özellikle doğal olması nedeniyle erkeklerin dikkatini çeken Srv prostat seti içindekiler ; 1 adet Yakıotu Çayı (42 süzen poşet), 1 adet Formula 21 Tablet (90 tablet) ve 1 adet Yakıotu karışım macunundan oluşmaktadır ve talep edilmesi durumunda set halinde gönderilmektedir.

Srv Prostat Setinin Kullanımı:

Formula 21 Tablet: Sabah ve akşam olmak üzere günde 2 kere birer tablet bol su ile alınır ayrıca toplam 90 tablettir.

Yakıotu Çayı: 1 fincan kaynamış suya 1 poşet eklenerek 5 dakika demlenmesini bekledikten sonra tüketilir. 42 düzen poşettir.

Yakıotu Macunu: Her sabah aç karnına 1 tatlı kaşığı alınır.

Srv Prostat Setinin Yan Etkisi Nedir?

Son zamanlarda birçok kişi tarafından kullanılan ve olumlu sonuçların ortaya çıkmasını sağlayan Srv prostat setini, prostat sorunu olan ve ciddi sağlık problemleri olmayan tüm erkekler kullanabilir. Bunun dışında kronik hastalığı bulunan hastaların kullanmadan önce doktora danışmaları tavsiye edilmektedir. Birçok kişi tarafından kullanılan Srv prostat seti şimdiye kadar herhangi bir yan etki ile karşılaşmamıştır.

Srv Prostat Seti Nerede Satılır?

Uygun fiyat ve orijinal ürün garantisi ile birlikte Ankara, Kütahya, Bilecik, Tekirdağ, Kırşehir, Bursa, İzmir, İstanbul ve daha birçok şehrimizden kolaylıkla Srv Prostat seti satın alabilirsiniz. Prostat seti hakkında daha fazla bilgi almak ve prostat seti sipariş vermek için sitemiz üzerinde bulunan sipariş formunu doldurabilir ve kolay ödeme seçenekleri ile birlikte sizde bu ürüne sahip olabilirsiniz.

Srv Prostat Seti Avrupa’da Nereden Satılır?

Avantajlı fiyatlar ve hızlı kargo gönderim imkanları ile birlikte Almanya(Germany), Danimarka(Denmark), İsveç(Sweden), Fransa(France), İngiltere(England) ve daha birçok Avrupa ülkelerinden sipariş verebilir ve kısa bir sürede Srv prostat setine ulaşabilirsiniz. Daha detaylı bilgi ve sipariş için sitemizi takip edebilir kampanyalar hakkında bilgi edinebilirsiniz.

 

Aşağıdaki kelimelerden sitemize ulaştınız;

srv prostat set, srv prostat, srv prostat set nedir, srv prostat set nasıl kullanılır, srv prostat set içeriği, srv prostat set kullanalar, srv prostat set kullanıcı yorumları, srv prostat set sipariş ver, srv prostat set nasıl sipariş verebilirim, srv prostat set nereden satın alabilirim, srv prostat set fiyatı, srv prostat set ankara, srv prostat set İstanbul, prostat, prostat nedir, prostat nasıl geçer, prostat tedavisi, prostat belirtisi, prostat neden olur, srv prostat seti avrupa, avrupa sipariş, ödeme, ücretsiz kargo, avrupadan sipariş, germany, germany order, srv prostat, prostat neden olur, prostat belirtileri, prostat hastalığı, prostat kanseri

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.