SLİMLİNE TEA NASIL KULLANILIR?

Kilo kontrolü sağlamak için birçok diyet programı uygulamış ve sonuç alamamış olabilirsiniz. Belirtmeliyiz ki her insanın kilosu ve bünyesi farklı olduğu için kişinin bir diyetisyen kontrolünde veya kendine uygun olan diyet programını uygulaması gerekiyor.

Fazla kilolara veda etmek isterken sağlığınıza da dikkat etmeniz gerekiyor. Bu süreçte forma kavuşmak ve fit bir görünüme sahip olabilmek için diyetinize ek olarak gıda takviyesi kullanmayı tercih edebilirsiniz. Kilo kontrolünüzde size destek olacak olan Slimline Tea açlığınızı bastımaya ve  tokluk hissi vermeye destek olmak için üretilmiştir. SlimLine Tea bir form çaydır. Yavaş çalışan metabolizmanızı hızlandırmayı amaçlar. Sindirim sisteminizin düzene girmesine yardımcı olur. İshal probleminizi ortadan kaldırmaya yardım eder. Gün içinde tokluk hissi sağlaması yanı sıra kendinizi enerjik hissetmenize destek olur. Slimline Tea içeriğinde; tarçın, zencefil, mate, biberiye, funda çiçeği, ginko bloba yaprağı, karanfil bulunmaktadır. Bitkisel içeriğe sahip Slimline Tea form çayı, antibakteriyel özelliği sayesinde de  bağırsaklarınızın düzene giremesine yardımcı olur. Peki form çayı Slimline Tea nasıl kullanılır?

Sabahları aç karnına 1 süzen poşet Slimline Tea form çayı 1 fincan sıcak suda birkaç dakika demletikten sonra tüketiniz. İsteğinize bağlı olarak ister sıcak isterseniz de soğuk olarak içebilirsiniz. Slimline Tea terlemenizi sağlayarak yağ yakımına yardımcı olur. Ödem söktürmenize destek olur. İçeriğindeki bitkilerde bulunan c vitamini sayesinde vücut direncinize destek sağlar. Slimline Tea form çayı tüketmek düzenli ve önerilen kullanım gerektirir.

UYARI: Slim line Tea bir ilaç değildir. Metabolizmanızın hızlanmasına yardımcı olan bir form çaydır. Hastalıkların tedavisinde kullanılmaz. içeriğindeki bitkilere alerjiniz varsa kullanmayınız. Kalp hastaları, tansiyon hastaları, hamile ve emziren anneler kullanmamalıdır. Serin ve kuru yerde muhafaza edilmelidir. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.