SLIM LAB PEPPER GEL İNCELTMEYE YARDIMCI BİBER JELİ NEDİR?

Yağlı besinler tüketmek alınacak olan kalorilerin habercisidir. Çünkü ne kadar çok yağlı besin tüketirsek alacağımız kalori de bir o kadar fazla olur. Genellikle fast food beslenmek bölgesel yağlanmaların temel sebebidir. Daha çok hazır gıdaların sebep olduğu fazla kilolarla başa çıkabilmek için  bir çok yol deneriz. Hatta çoğu insan sağlıklı beslenmesine ve spor yapmasına rağmen bölgesel yağlanmalarından kurtulamaz. Bazı insanların kiloları sabittir ve yapılan diyet yöntemlerine cevap vermeyebilir. Slim lap pepper gel bu tarz fazla kilolara sahip kişiler için geliştirilmiştir.

Slim Lap Pepper Gel içeriğinde; A, K, C vitaminleri bulunur. Bu vitaminler bölgesel yağ yakımında yardımcı olur. İçerisindeki kafein sayesinde vücutta tutulan yağların vücuttan atılmasında etkilidir. Bibere tadını veren madde sayesinde etkili bir şekilde bölgesel inceltici görev görür. Slim Lap Pepper Gel, fazla kilolarından kurtulmak isteyenler için yardımcı bir üründür. Slim Lap Pepper Gel‘in 3 etkisi bulunmaktadır. Terleme yolu ile yağların dışarılı atılmasını sağlar. İçeriğindeki kafein sayesinde metabolizmanın hızlanmasında büyük oranda etkiye sahiptir. Stres hormonunun azalmasına yardımcı olur. Vücudun rahatlamasında da oldukça etkilidir. Slim Lap Pepper Gel daha estetik bir vücuda sahip olabilmeniz için yardımcı oluyor.

Slim Lap pepper gel yeni teknolojiye uyumlu olarak klinik çalışmalar sonucu geliştirilmiştir. Sürülen bölgede terleme ve termal etki sağladığı için yağ yakımına yardım etmekte etkilidir. Slim Lap pepper gel deri tarafından hücrelere indiğinde yağ oranında azaltıcı etkiye sahiptir.  Ödem söktürücüdür ve vücuttan fazla sıvının atılmasında etkilidir. Slim Lap pepper gel‘in özelliği kafeinin ve biberin birleşen formülü. Çünkü yağ yakımını sağlayan etken maddeler onlardır. Jel olarak tene yüzeysel bir şekilde sürüldüğü için bağışıklık sistemini bozma gibi bir yan etkiye sahip olmadığı söylenmektedir.

 

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.