Sibel Can Nasıl Zayıfladı

Son günlerde kilo veren ünlüler kervanına Sibel Can’da eklendi.Her yıl kilo alarak sevenlerini şaşırtan Sibel Can yaz ayları yaklaştığında verdiği kilolarla konuşulan ünlülerin başında gelir. Bugün kadar verdiği kilolarla dikkatleri çeken Sibel Can’ın bu yıl ki sırrı da çok merak ediliyordu. Sibel Can sevenleriyle zayıflama sırlarını paylaştı. Amerika’da kendini zayıflama kampına alan Sibel Can kabak çorbası ve chia çayı ile zayıfladığını ve bunlara ek olarak yürüyüş yaptığını söylendi.  Kabak çorbasının tok tutucu chia çayının ise iştah azaltıcı olması yönünden düşünüldüğünde 36 bedene düşmeyi mantıklı kılıyor.

aronia çayı

Chia Çayı Nedir?

Chia çayı , chia tohumu seti içerisinde yer alan  chia çayı iştah azaltıcı özelliklere sahip bir bitkisel karışımdır. Chia tohumunun tok tutucu, bol protein ve kalsiyum kaynağı olduğu bilinmektedir. Chia tohumu seti ile zayıflayan ünlülerden İrem Derici’de chianın zayıflatıcı mucizesinden faydalanmıştı. Chia tohumu uzmanlarca önerilen sağlıklı bir besin olduğu için diyetisyenler de danışmanlarına sık sık önermekte ve diyet listelerinde yer vermektedir. Aztec chia tohumu seti içerisinde chia çayı dışında chia tozu ve chia tohumu yer almaktadır. Chia yapısal olarak sıvı ile şişmeyi başaran bir tohum olduğu için az miktarıyla uzun süre tok kalmanızı sağlayacaktır.

Chia tohumu kendinden 8 kat daha fazla büyüyerek midenizi doldurur. Ayrıca bol lifli yapıya sahip olduğu için sindirimi uzun sürer. Bu durum tokluk sürenizin fazla olmasını sağlar. Böylece sağlıklı bir şekilde dengeli yiyerek kilo vermeye başlarsınız.

Chia tohumu seti içerisinde yer alan alan chia shake ürünü akşam  yemeklerinde tercih edebilirsiniz. Sibel Can yöntemi uygulamak istiyorsanız. Sabah kahvatınızda chia tohumlu omlet öğle yemeğinizde kabak çorbası akşam yemeğinizde chia shake kullabilirsiniz. Ara öğünlerinize de chia çayı ekleyerek kısa sürede istediğiniz forma kavuşabilirsiniz.

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.