SERGİO ANTONIO AŞK PARFÜMÜ NASIL KULLANILIR?

Karşı cinsin bir erkekten etkilenmesi, o erkeği mutlu eder. Kişisel bakımlarına önem gösteren bayan erkek herkes kendini daha iyi ve özgüvenli hisseder. Bakımlı erkekte bir o kadar karizmatik bulunur ve kadınlar tarafından fark edilir.

Erkeğin karizmasını tamamlayan unsurlardan bir tanesi de kokusudur. Koku önemlidir. Çünkü koku kişinin kimliğidir diyebiliriz. Koku duyun organlarını uyarıcıdır. Bir erkeğin kokusu ise kadınlar için önemlidir. Erkek kullandığı koku ile de ortamda dikkat çekebilir. Erkeğin yürüyüşü, konuşması, giyimi ve davranışları ne kadar iyi olursa olsun onu tamamlayan şey kokusudur. Sergio Antanio Aşk Parfümü de dikkatleri üstünüze çekmeyi amaçlayan bir parfümdür. Girdiğiniz her ortamda kokunuz ile bayanları etkileyebilir  ve iletişiminizi kuvvetlendirebilirsiniz. Etkileyici kokusu sayesinde ortamda kokunuzun dolaşmasına yardımcı olur.  Uzun süre kalıcılığı sayesinde uzak mesafeden bile kokunuzun duyulmasına yardımcı olur. Peki Sergio Antonio Aşk Parfümü nasıl kullanılır? Parfümün kullanımı diğer tüm parfümlerle aynıdır. İstediğiniz zaman istediğiniz yerde kullanabilirsiniz. Erkekler için özel olarak üretilmiş olan bir erkek parfümüdür. Karşı cinsi etkileme anlamında olumlu özellikleri sayesinde yardımcı olur. Sergio Antonio Aşk parfümü kalıcılığını 3 gün boyunca sağlamayı amaçlar.

Birçok kullanıcıya ulaşmış olan Sergio Antonio Aşk Parfümü ile sizde kendinize bir şans verebilirsiniz. Partnerinizle aranızda yakınlaşmalar olması için yardımcı olabilecek bir kişisel bakım ürünüdür. Eşsiz kokusu ile her ortamda fark edilmenize destek olur. Sergio Antonio Aşk parfümü erkeğin özgür ve özgüven içinde olmasına yardımcı olur.

UYARI: Sergio Antonio Aşk Parfümü bir ilaç değildir. Karşı cinsi etkilemeye yardımcı olan bir erkek parfümüdür. Bir yan etkide doktorunuza başvurunuz. Göz ile temasından kaçınınız. Güneşe maruz etmeyiniz. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.