Sebze Form Çorba

Sebze Form Nedir?

Sebze form organik detoks çorbasıdır. Kilo problemi yaşayan insanlar için düzenli beslenmelerinin yanında ekstradan tüketecekleri takviye gıdadır.
Kilo problemi olan birçok insan, fazla kilolarından kurtulabilmek için birçok yola başvurur ve çeşitli diyet programları dener. Bazen başlanılan diyetlerin sonu gelmez ve olumlu sonuç alınamaz. Diyet programı uygularken özellikle dikkat edilmesi gereken şeylerden bir tanesi de başaracağınıza inanarak sonuna kadar devam etmektir. Sabırlı olmak kilo kontrolü sağlamada önemli unsurlardandır. Sebze form çorba diğer diyet programlarına göre, hazırlanışı pratik ve aynı zamanda tadı lezzetli olan bir kürdür.


Sebze form çorbasının içeriği; A, D, E, C vitaminleri, B6, B12 vitaminleri, magnezyum, potasyum, biotin, kalsiyum, fosfor ve çinko bulunur.
Doğal ve organik bir formüle sahip olan Sebze Form birçok ünlünün de tercihi olmuştur. Demet Akalın, Gülşen, Seda Sayan, Ece Erken, ve Ebru Şallı gibi ünlüler kendi sosyal medyalarında da sebze form çorbayı tanıtmışlardır. Klinik onaylı olan sebze form çorba yağ yakımını kolaylaştırır ve hızlı kilo kontrolünü sağlar. Tokluk hissi verirken aynı zamanda enerji verir. Vücutta biriken ödemin atılmasına yardımcı olur. Diyet yapmaya gerek yok, düzenli beslenmenize dikkat ederek takviye olarak içebilirsiniz. İlk kullanımda etkisini göstermeye başlar. Sebze form, gündüz içilen ve gece içilmek üzere 2 çorbadan oluşur.


Sebze Form Gündüz Çorbasının içinde; Brüksel lahanası, beyaz lahana,kereviz, karabuğday, yeşil fasülye, sarımsak, havuç, soğan, kanjac, nane, l-carnitine, keten tohumu, yulaf, elma sirkesi, mısır unu, zerdeçal, zencefil vardır.
Sebze form Gece Çorbasının içinde; Domates, kereviz, enginar, brokoli, yulaf, havuç, bezelye, pırasa, kinoa, karabuğday, kırmızı biber, ıspanak, sarımsak, soğan, dereotu, elma sirkesi, mısır unu, zerdeçal, zencefil vardır.

Sebze Form Nasıl Kullanılır?

Gündüz Çorbası; kahvaltıdan 30 dakika önce tüketiniz. Gece Çorbanızı ise uyumadan 30 dakika önce tüketiniz.
Sebze form gündüz çorbası ile tok kalırken, gece çorbası ile uyurken yağ yakın. Aç kalmadan göbek ve basenlerdeki bölgesel yağlarınızdan kurtulun.

 

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.