Santelife Form Çorbası

Sadece Türkiye’de değil tüm Dünya üzerinde yaygın hale gelmiş olan obezite yanlış beslenme sonucu oluşan kilo problemidir. Yemek yeme konusunda iştahlı olan kişiler çok fazla yemek yediklerini ve bu nedenle de kilo aldıklarını bilirler. Her ne yaparsa yapsın iştahlarını kontrol edemeyen ve bu nedenle sürekli ve aşırı yemek yiyen kişiler zamanla kilo alarak bu kiloları da vermemesi sonucunda obezite hastalığına yakalanırlar. Tüm dünyada hızla yayılan obezite sadece görüntü olarak kişiye rahatsızlık vermekle kalmayıp birçok hastalığında oluşmasına neden olmaktadır. Bu nedenle önce kendi sağlığımız daha sonra tıplum sağlığı açısında kilo kontrolüne dikkat etmemiz oldukça önemli olan konulardan biridir.

Santelife Form Çorbası Nedir?

Birçok sebze ve baharatın kurutulması ile oluşturulan Santelife, 21 günlük kullanım için 1 kutu içerisinde 21 adet form çorbasından oluşmaktadır. Günde 1 adet santelife form çorbasını akşam yemeğinden 15-20 dakika önce tüketmeniz önerilmektedir. Kullanımı: oldukça basit olan

Sebze form

250-300 ml. civarındaki 1 kupa kaynamış suyun içerisine 1 adet form çorbası atarak 3-4 dakika kadar demlenmesini sağladıktan sonra içebilirsiniz.

Form çorbası içerisinde bulunan sebzeler nelerdir?

– domates, sarımsak, maydanoz,

– soğan, lahana, yeşil biber,

– brokoli, kırmızı acı biber, kereviz,

– zencefil, karabiber, kimyon gibi sebzelerin ve baharatların kurusu bulunmaktadır.

Santelife Form Çorbasını Nereden Bulurum?

Santelife form çorbasına en uygun ve hesaplı kampanyalar ile birlikte Ankara, Konya, Mardin, Diyarbakır, Rize, Bursa, Kırıkkale, İstanbul ve Türkiye’nin birçok şehrinden kolaylıkla temin edebilirsiniz. Sipariş vermek ve ödeme seçenekleri hakkında bilgi almak için sitemiz üzerinden sipariş formunu doldurabilirsiniz. Ürün hakkında detay ve kampanyalar konusunda bilgi almak için sitemizi takip ediniz.

Santelife Satışını Yaptığımız Avrupa Ülkeleri

Santelife Avrupada nereden bulurum? En ucuz ve kampanyalı fiyatları ile birlikte Almanya, Hamburg, Yunanistan, Berlin, Bulgaristan, Atina, Fransa, Roma ve daha birçok Avrupa ülkelerinden sipariş verebilir ve kısa bir sürede Santelife form çorbasına sahip olabilirsiniz. Daha detaylı bilgi ve sipariş için sitemizi takip edebilir kampanyalar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Aşağıdaki Kelimelerden Sitemize Ulaştınız;
Santelife, sante life, santelife nedir, form çorbası, santelife form çorbası, form çorbası içeriği, santelife nasıl içilir, kampanya, sipariş, avrupa, avrupa sipariş, santelife avrupa, santelife kullanımı, santelife avrupa sipariş, kilo verme, kilo kontrol, diyet, diyet önerileri, farklı diyetler, çorba, sebze çorbası, diyet çorbası, form çorbası

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.