SA 30 DAYS NASIL KULLANILIR?

Sağlıklı bir şekilde kilo kontrolü sağlamanıza yardımcı olan SA 30 Days kapsül yardımcı gıda takviyesidir. Gün içindeki yoğun tempodan dolayı diyet ve egzersiz yapamıyorsanız bile SA 30 Days bu konuda kilo kontrolünüzü destekler. Günlük koşturmacada kilo kontroünüzü saplamakta zorlanıyorsanız SA 30 Days yağ yakımında size yardımcı olacaktır. SA 30 Days kullanırken beslenme alışkanlığınızı değiştirmenize gerek yoktur. Fakat kilo kontrolü sağlarken gıda takviyesi kullanıyorsanız düzenli ve sağlıklı beslenmenize dikkat etmeniz gerekiyor. Ayrıca spor ve egzersiz yapmak vücudunuzun harekete geçmesine ve kilo kontrolü sağlarken yağ yakımına yardımcı olur. İçeriğinde bulunan bitkisel özler; lotus yaprağı, buğday çimi, limon otu, siyah üzüm çekirdeği, zencefil, at kuyruğu otu bulunur.  Peki SA 30 Days nasıl kullanılır? İdeal kilonuza ulaşmak istiyorsanız SA 30 Days düzenli kullanım sayesinde kilo kontrolünü sağlamada olumlu etki almanızı sağlar.SA 30 Days sabah kapsülü ve akşam kapsülü olmak üzere 60 kapsülden oluşmaktadır. SA 30 Days kapsül kullanımında yemek yerken ve yemeklerden sonra 2 saat süre ile su içilmemelidir.

1.Adım: Kullanımı oldukça basit olan SA 30 Days kapsül  formundadır. İlk olarak sabah kahvaltıdan yarım saat önce kullanılmalıdır. Bol su ile tüketilmelidir.

2.Adım: SA 30 Days kapsül kullanırken günün belirli saatinde spor ve egzersiz yapmaya özen gösterilmelidir.

3.Adım: Uygulamakta olduğunuz diyet programınız var ise devam ediniz. Eğer bir diyet programı uygulamıyorsanız bile beslenme düzeninizi değiştirmenize gerek yoktur.

4.Adım: SA 30 Days’in akşam kapsülünü , akşam yemeklerinden yarım saat önce bol su ile tüketiniz.

UYARI: SA 30 Days bir ilaç değildir. Herhangi bir hastalıkta ilaç olarak kullanılamaz. SA 30 Days kilo kontrolü sağlamaya yardımcı kapsüldür. Hamile bayanların ve emziren bayanların kullanması önerilmez. Serin ve kuru yerde muhafaza ediniz. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.