Sa 30 Days Nasıl Kullanılır? Etkileri Nelerdir?

Sa 30 Days,  içerisinde iki farklı ve kapsül bulunduran bir ürün paketinden oluşmaktadır. S 30 days, A 30 days ve sa 30 days çayı şeklindedir. Bu ürünler kapsül şeklinde olup içerikleri tamamen doğal olduğu için gönül rahatlığı ile kullanılabilir.

Sa 30 days içeriği  bitkisel özlerden oluşan  bir yapıya sahiptir. Öyle ki kapsülün dış yapısı dahi jelatin içermeden bitkisel bir formülle oluşturulmuştur. Sa 30 days’in amacı yavaşlayan metabolizmayı hızlandırmak ve bağışıklık sisteminin direncini arttırmaktır. Böylece zayıflama süreci desteklenecektir. Sa 30 days ürünün iki farklı kapsül yapısına sahip olmasının nedeni budur.

Sa 30 Days Nasıl Kullanılır?

Sa 30 days kullanımı bakımından oldukça kolaydır.  Sabah ve akşam için iki farklı ürün yer almaktadır. Sabah kullanılacak olan zayıflama hapı kahvaltıdan yarım saat kadar önce bol su ile alınmalıdır. Akşam kullanılacak olan zayıflama hapı ise akşam yemeğinden yarım saat kadar önce bol su ile alınmalıdır. Sa 30 days çayı ise ara öğünlerden birinde tüketilerek özellikle iştah anlamında düşme olmayan öğün tercih edilerek tüketilmelidir.

Sa 30 Days etkileşimi konusunda en önemli etken bol su ile tüketilip  tüketimden sonra 2 saat kadar su tüketilmemesidir. Ürünün etkinliğini tam anlamıyla  gösterebilmesi için 2 saat kadar tüketilmemesi doğru olacaktır.

Sa 30 days ilaç değildir. Takviye üründür. 18 yaşından küçük bireylerin kullanması uygun değildir. Ayrıca ürünü hamile ve emziren annelerin kullanmaması doğru olacaktır.

Sa 30 Days Etkileri Nelerdir?

Sa 30 days etkileri bakımından güçlü bir üründür. Sabah ve akşam kullanımı için özel formüller tasarlanmıştır. Noni Yaprağı 342mg, Vitamin C 23mg, Vitamin E 27mg, Soya Lesitini 15mg, Yeşilçay Yaprak 33mg, Funda 41mg, Civanperçemi 19mg  özleri sabah formülü içerisinde yer almaktadır. Sabah formülünün amacı kişinin uyuyan metabolizmasını uyandırmak ve bu süre zarfında içerisinde bulunan vitaminlerle vücut direncini ayakta tutmaya çalışmaktır. Böylece sabah uyanır uyanmaz aldığınız kapsül vücudunuzdan enerji isteminizi arttıracak ve yağ yakımınız başlayacaktır. Zayıflama süreciniz bu kullanımla birlikte hızlanacaktır.

Sa 30 days akşam ürünü olan A 30 days içerisinde ise sabahtan farklı olarak Lotus Yaprağı 200mg, Limon otu 119mg, Siyah Üzüm Çekirdeği 32 mg, Buğday Çimi 23 mg, Zencefil 19 mg, At kuyruğu otu 7 mg özleri bulunmaktadır. Bu içerikler ile amaç akşamları dinlenmeye geçen metabolizmayı hızlandırmaktır. Böylece gece uyuma sürecinde dahi yağ yakımınız etkili bir şekilde devam edecektir.Sa 30 days kullananlar tek bir ortak noktada buluşmaktadır. Bunlar iştah azaltıcı, bol su içmeye yönlendirici ayrıca yağ yakımını hızlandırıcı olmasıdır. Bu ürünü düzenli kullanarak bağışıklık sisteminizi de desteklemiş olacaksınız. Ayrıca ürün toksin uzaklaştırıcı etkiye sahiptir.

Türkiye’den Sa 30 Days Nasıl Sipariş Verebilirim?

Sa 30 days Kahramanmaraş,Balıkesir,Çanakkale,Gaziantep başta olmak üzere Çerkeş,Yusufeli,Hopa, Kağızman,Biga gibi ilçelerden ayrıca Türkiye’nin her noktasından sipariş verebilir , hızlı kargo ve kapıda ödeme imkanlarından yararlanabilirsiniz.Sa 30 days için yapmanız gereken sipariş formunu doldurmanız yeterli olacaktır.

Avrupa’dan Sa 30 Days Nasıl Sipariş Verebilirim?

Sa 30 daysi bütün Avrupa, Asya,Uzakdoğu, Afrika, Ortadoğu ülkelerine gönderim yapılmaktadır. Kapıda ödeme seçeneğimiz yoktur. Sizlerde Sa 30 days’i sipariş vermek istiyorsanız Almanya, Çin, Japonya, İtalya, Makedonya, Belçika, Londra,Brüksel, Paris, Sidney gibi bir çok ülke ve şehirden whatsapp ve sipariş formu ile veya bizzat arayarak kolay bir şekilde sipariş verebilirsiniz. Bütün Avrupa ülkelerine bir günde kargo seçeneğinden yaralanmak istiyorsanız kolay para yollama seçeneğinden yararlanabilirsiniz.

Avrupa ve Bütün Dünya ülkelerinden kolay ödeme seçeneklerimiz ;

– Hesaba Havale

– Money Gram

– Ria Express

– İBAN Numarasına Havale

– İnternet Üzerinden Online Ödeme

– PTT isma Havale Seçeneğinden yararlanabilirsiniz.

– İsma Havale

– UPT

– Western Union

– Kredi Kartı

Siparişlerinizi Bekler, iyi günler dileriz…