SA 30 Days Gerçekten Kilo Kontrolü Sağlıyor Mu ?

SA 30 Days Kapsül

Tamamen doğal ve bitkisel bir üründür. SA 30 Days  kilo kontrolünü sağlamak ve formda kalmak için ideal bir takviyedir. Fazla kilolarından kurtulmak isteyen kişilerin kullanabileceği, kullanımı kolay bir kapsüldür. SA 30 Days ise bir çok klinik testten geçmiş etkisini bir çok insan üzerinde
kanıtlamış ürünlerden en fazla satılanıdır. İçerisinde noni yaprağı, lotus yaprağı, buğday çimi, civan perçemi bulunur. Kısaca bunları açıklayacak olursak;

Noni Yaprağı; doğal ortamlarda yetişen tropikal bir meyvedir. vitamin ve mineraller bakımından zengindir. Bağışıklık sistemini güçlendirir, metabolizmayı düzenler, hücresel fonksiyonları hızlandırır.

Lotus Yaprağı; kalbi kuvvetlendirir, mikroplara karşı kalkan oluşturur, baş ağrısını azaltır, ishal hastalığına karşı etkilidir.

Buğday Çimi; vitamin, mineral ve amino asit açısından zengindir, B12 kaynağıdır.Kanı temizler, dokuların iyileşmesini hızlandırır. Bağışıklık sistemini güçlendirir.

Civan Perçemi; Romatizma ağrılarına iyi gelir, hazımsızlığa iyi gelir, ishali keser, balgam söktürür, yumurtalık iltihabına iyi gelir.

SA 30 Days ile sağlıklı bir şekilde istediğiniz forma sahip olabilirsiniz. Gün içerisinde hareket ederek ve bol su içerek bu kapsülü kullanabilirsiniz. Beslenme düzeninizde ekstra bi değişiklik yapmadan gönül rahatlığı ile kullanacağınız SA 30 Days kapsül doğal içeriği ile kilo kontrolünüzü sağlamanıza yardımcı olur. Klinik testten geçen bu kapsül kilo kontrolü sağlamanızda size destek sağlar.

SA 30 Days nasıl kullanılır ;  %100 doğal ve bitkisel SA 30 Days sabah ve akşam olmak üzere kullanılır. Kahvaltı ve akşam yemeğinden 30 dakika önce bol su ile tüketebilirsiniz.
Uyarı ve Saklama Koşulları: Oda sıcaklığında ,çocukların ulaşamayacağı yerde saklanmalıdır. Hiç bir hastalığın teşhisi, tedavisi ve sağaltımında kullanılamaz. Hamile, emziren bayanlar ve kronik rahatsızlığı olanlar ( kalp, şeker, tansiyon vb ), çocuklar ve içerisinde ki bileşenlerin herhangi birine alerjisi olanlar kullanmamalıdır.