Ruşur Taşı Krem Nedir ?Faydaları Nelerdir? Nereden Bulabilirim?

RUŞUR KREM NEDİR?

Yaş ilerledikçe ve çevresel faktörler etki ettikçe yüzümüzde yer yer cilt lekeleri sivilce ve sivilce izleri oluşmakta ve cildimizin hem görüntüsünü hem de cilt sağlığını bozmaktadır.

Pek çok bölgelerimizde kararmalar meydana gelmekte ve görüntü açısından da pek hoş durduğu söylenemez.

Bu gibi lekeleri ve cilt sorunlarını yok etmek için İranlı kadınların gelenek haline getirdikleri ve sıklıkla hamamda kullandıkları ruşur taşı artık günümüzde krem halini almıştır. Nedir bu ruşur taşı?

Ruşur taşı İran ve çevresinde kullanılan kadınlar arasında bakım olarak kullanılan bir maddedir. Kadınların sıkça kullanması sonucu daha da fazla yaygınlaşarak krem formülüne dönmüş ve kullanılmaktadır.

Sadece cilt lekelerini gidermekle kalmıyor vücudunuz da oluşan güneş lekeleri , yüz ve vücuttaki çiller , ayak topuk bakımı akne ve siyah nokta temizliği gibi daha nice sorunu sizin için giderir. Cildinizde eğer kararmalar mevcutsa kararmaların zamanla yok olmasını sağlar.

RUŞUR TAŞI KREM FAYDALARI NELERDİR?

Faydaları saymakla bitmeyen bu kremin başlıca faydaları ise ilk olarak ciltteki sivilce ve sivilce izlerini yok etmesidir. Ardından yine yüzden devam edecek olursak siyah nokta ve akneleri yok ederek aynı zamanda da gözenekleri sıkılaştırır. Uygulamadan itibaren cilt ve vücudunuzdaki ölü derileri yok ederek size daha yeni ve sağlıklı bir cilt olarak geri verecektir.

Koltuk altı ve genital bölgelerde çoğunlukla zamanla oluşan kararmalar artar ve kötü bir görünüme kavuşur. Ama ruşur taşı kremi le zamanla oluşan b u kararmalar yok olacaktır ve kararmış olan bölgeler eski görünümüne tekrar kavuşacaktır. Doğum sonrası cilt kusurları için de kullanımı uygundur.

Eğer vücudunuzda gözle görülür biçimde ten rengi farkı var ise cilt tonunuzu eşitleyebilirsiniz veya çok koyu olduğunu düşünüyorsanız rengini açabilirsiniz.

Diz ve dirsek bölgelerinde oluşan kararmalar , göz ve çevresinde oluşan morarmalar gibi sorunlar artık ortadan kalkacak yerine görünümü ve sağlığı daha iyi ve sağlıklı bir cilt gelecek.

RUŞUR TAŞI KREMİNİN KULLANIMI NASILDIR?

Her gün düzenli olarak kullanımda etkisini kesin olarak görebilecek ve rahatınıza kavuşacaksınız.

Kullanımı ise aşama aşama olarak ilerleyecek olursak eğer ilk aşamada;

Cildinizi temiz bir hale getirmelisiniz daha önceden kalan makyaj veya herhangi bir şey olmamalıdır.

İkinci aşamada ise; kremi yüzünüze çok kalın olmayacak şekilde hafif bir tabaka şeklinde yüzünüze sürünüz ve yavaşça ovalayınız masaja devam ederek kremin yüzünüz tarafından emilmesini bekleyiniz.

Bu kullanım aşamalarını yüzünüzde , koltuk altı ve bikini gölgesinde, dirsek ve dizlerde , göz çevresi morarmalarında kullanabilirsiniz.

Ruşur taşı kremini günlük bakım kremi olarak da kullanabilirsiniz. Kremi sürdükten sonra temizleme gerektirmez cildiniz zaten kremi emerek teninize nüfuz etmesini sağlayacaktır.

RULUR TAŞI KREMİNİ NEREDEN BULABİLİRİM?

Pek çok internet sitelerinde satışı sunulmaktadır. Ancak alırken dikkat edilmesi gereken kural mühürlü olmasıdır. Mühürlü ürünleri kullanmayı tercih etmelisiniz.

Hangi internet sayfalarından bulabilirim diyorsanız;

Farklı farklı internet siteleri satış yapmaktadır. Ancak sizin sürekli alışveriş yaptığınız ve güvendiğiniz bir iste var ise oradan yapabilir yada resmi internet sitelerinde de alışveriş yapabilirsiniz.

Eğer krem olarak değil sadece taşı almak istiyorsanız aynı şekilde ruşur taşı da internet sitelerinde satılmaktadır yine dikkat edilmesi gereken nokta ise ürünün mühürlü olmasını dikkat etmelisiniz.

Eğer internet sitelerinden alışveriş yapmak istemiyorsanız aktarlardan da temin edebilirsiniz. Güvendiğiniz bir aktarcıdan özel sipariş de isteyebilirsiniz.