ROOİBOS ÇAYI NASIL KULLANILIR?

Yoğun bir şekilde çalışmak, uykusuz kalmak ya da geçirdiğiniz bir rahatsızlık gün içinde kendinizi halsiz ve yorgun hissetmenize neden olabilir. Rooibos çayı yorgun bedeninize enerji vermeye ve uykusuzluğunu gidermeye destek olan bir gıda takviyesidir.

Rooibos Çayı Güney Amerika’da yetişen bir bitkiden elde edilen çaydır. Asıl adı aspalathus linearis olan kızıl çalı bitkisinden elde edilir. Kızıl çalı bitkisi baklagiller ailesinden olan bir bitkidir. Birden fazla olumlu etkisi olan Roobios Çayı öncelikli olarak sakinleştirmeye, uyku düzenlemeye,şişkinliğin giderilmesine, sindirim sistemini düzenlemeye ve metabolizma hızlandırmaya yardımcı olur. Kendinizi daha enerjik hissetmenize yardımcı olur. Roobios Çayı 2 çeşittir. Biri kırmızı çay birisi ise yeşil çayıdır. Kırmızı Roobios çayı tadı tatlıdır. Yeşil Roobios çayının tadı ise ot tadındadır. Roobios çayı, mineral ve antioksidan bakımından zengindir. Siyah çay ve yeşil çayda bulunan kafein Roobios Çayında bulunmaz. Rooibos çayı üzerinizdeki yorgunluk hissini almaya yardım eder. Sinir yatışmasına ve sakinlik sağlamaya destek olur.Uyku probleminin giderilmesine destek olur. Rooibos Çayı aynı zamanda kolestrolü de düzenlemeye yardımcı olur. Rooibos Çayı çinko bakımından da zengindir. Bu özelliği sayesinde cilt üzerinde çıkan egzama, tahrişler, hafif yanık ve pişiklerde iyileşmeye yardımcı olabilir. Peki Rooibos çayı nasıl kullanılır? 1 fincana 1 çay kaşığı Rooibos toz çay atılır. Bu ölçüde hesaplayarak fincan sayısını arttırabilirsiniz. Kaynayan suya Rooibos Çay’dan atarak 5 dakika boyunca demlemeniz önerilir. Güney Amerika’da Rooibos çayın içine süt ve şeker karıştırılarak da tüketiliyor. Kullanım dozu aşılmamalıdır.

UYARI: Rooibos Çayı bir ilaç değildir. Sakinleştirmeye ve uyku düzenlemeye yardımcı çaydır. Alerjik bir rahatsızlığınız varsa kullanmayınız. Bir yan etkide doktorunuza başvurunuz. Serin ve kuru yerde muhafaza ediniz. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.