Prostonor Damla Nedir? Kullanımı İçindekiler ve Eczanelerde Bulunur Mu?

prostonor-nedir-ne-ise-yarar-nerede-satilir

Prostonor Nedir?

Erkeklerde genelde 40 yaşından sonra görülen prostat hastalığına çözüm olarak Prostonor damla üretilmiştir. Belirli bir yaştan sonra erkeklerin üreme organında oluşan bir hastalık olan prostat, üreme sisteminin parçası olan ve boyut olarak cevize benzeyen bir salgı bezidir. İdrar torbasının altında yer alır. Prostat rahatsızlıklarında prostatın büyümesi ve iltihaplanması görülebilir. Prostatın büyümesi ve erken tehşis yapılmaması daha sonraki süreçlerde ciddi rahatsızlıkları meydan çıkarabilir. Prostonor Damla prostatı önlemeye yardımcı bir üründür.

 

 

Prostonor İçeriği;

Prostonorun içeriğinde Chaga Mantarı, Saw palmetto, Magnezyum, Kabak Çekirdeği bulunur.

Chaga Mantarı: Prostta iltihabı azaltır.

Saw palmetto: Sperm oluşumunu iyileştirir.

Magnezyum: Prostat Bezindeki kan dolaşımını hızlandırır.

Kabak Çekirdeği: Libidoyu arttırır.

 

Prostonor Nasıl Kullanılır?

Kullanımı oldukça kolaydır. Prostonor damlayı 1 bardağın dörtte biri kadar suya 10 damla damlatınız. İyice karıştırdıktan sonra, günde 2 defa tüketiniz.

 

Prostonor Faydaları Nelerdir?

Bel ve Kasık ağrısı, yanma hissinin kaybolmasında yardımcı olur,

İdrara çıkma istikrarlı hal alır, iltihaplanma ortadan kalkmasına yardımcı olur.

Sertleşme normale dönmesine, vücut bağışıklık kazanmasına destek olur. prostatitin geri gelmesini engellemeye destek olur.

prostonor-damla-siparis-ver

Prostonor Zararları Nelerdir?

Prostonor’un bilinen herhangi bir zararı yoktur. Olası bir yan etki göstermesi durumunda doktorunuza başvurun.

UYARI: Prostonor ilaç değildir, prostat önleyicidir. Küçük çocukların kullanması önerilmez. Güneşli ve nemli yerlerde muhafaza etmeyiniz. İçerisinde ki karışıma alerjisi olan bireylerin kullanması tavsiye edilmez.

Türkiye’den Prostonor Nasıl Sipariş Verebilirim?

Prostonor Çankırı, Kastamonu, Niğde, Konya, Denizli başta olmak üzere Marmaris, Salihli, Gebze, Bala, Turgutlu, Haymana gibi ilçelerden ayrıca Türkiye’nin her noktasından sipariş verebilir, hızlı kargo ve kapıda ödeme imkanlarından yararlanabilirsiniz. Canlı Destek ,WhatsApp Hattımızdan ve Telefonla arayarak da Sipariş Verebilirsiniz.

Avrupa’dan Prostonor Nasıl Sipariş Verebilirim?

Prostonor  bütün Avrupa, Asya, Uzak doğu, Afrika, Orta doğu ülkelerine gönderim yapılmaktadır. Kapıda ödeme seçeneğimiz yoktur. Sizlerde Prostonor  sipariş vermek istiyorsanız İngiltere, Finlandiya, İsveç, Norveç, İspanya, Letonya gibi birçok ülke ve şehirden WhatsApp ve sipariş formu ile veya bizzat arayarak kolay bir şekilde sipariş verebilirsiniz. Bütün Avrupa ülkelerine bir günde kargo seçeneğinden yaralanmak istiyorsanız kolay para yollama seçeneğinden yararlanabilirsiniz. Avrupa’dan vermek istiyorsanız Satış Temsilcimizi arayarak sipariş verebilirsiniz.

Avrupa ve Bütün Dünya ülkelerinden kolay ödeme seçeneklerimiz;

– Hesaba Havale

– Money Gram

– Ria Express

– İBAN Numarasına Havale

– İnternet Üzerinden Online Ödeme

– PTT isme Havale Seçeneğinden yararlanabilirsiniz.

– İsme Havale

– UPT

– Western Union

– Kredi Kartı

Bize bu kelimelerden ulaştınız: prostonor, prostonor nedir, prostonor nasıl kullanılır, prostonor sipariş, prostonor fiyat, prostat önleyici, prostat giderici, prostat çözüm, prostonor içeriği