PROSTONOR NASIL KULLANILIR?

Belirli bir yaştan sonra erkeklerin üreme organında oluşan bir hastalık olan prostat, üreme sisteminin parçası olan ve boyut olarak cevize benzeyen bir salgı bezidir. İdrar torbasının altında yer alır. Prostat rahatsızlıklarında prostatın büyümesi ve iltihaplanması görülebilir. Prostatın büyümesi ve erken tehşis yapılmaması daha sonraki süreçlerde ciddi rahatsızlıkları meydan çıkarabilir.

Prostat belirtileri olarak; sık sık tuvalete çıkmak, idrar yaparken acıma ve yanma, idrarda kan görülmesi, gece uykularında idrar için defalarca uyanmak gibi nedenler prostat belirtileri arasında yer alır. Kendinizi kontrol etmenizde erken tehşis anlamında fayda vardır.  Eğer cinsel organınızda karıncalanma, yanda, cinsel istekte azalma, sık sık ishal ve kabuzlık gibi problemler yaşıyorsanız rahatsızlığın önlemini almalısınız. Erkeklerde genelde 40 yaşından sonra görülen prostat hastalığına çözüm olarak Prostonor damla üretilmiştir. Prostat tedavisi cerrahi yöntemlerle ya da kimyasal ilaçlarda yapılabilir. Prostonor damla birçok klinik testten geçirilerek onaylanmıştır. Prostonor damla içeriğinde; Magnezyum, kabak çekirdeği, saw palmetto, chaga mantarı bulunmaktadır. Peki prostat önleyici Prostonor nasıl kullanılır? Kullanımı oldukça kolaydır. Damla şeklinde olan Prostonor damlayı birkaç kez basarak damladan çekiniz. 1 bardağın dörtte biri kadar suya 10 damla prostonor damlatınız. İyice karıştırdıktan sonra,  günde 2 defa tüketiniz.

Prostat rahatsızlığınızda cerrahi operasyonlara gerek kalmadan, pahalı tedavilere masraf etmeden, kimyasal ilaç veya iğneler olmadan prostat rahatsızlığınızı önlemeye yardımcı olacak Prostonor damlayı kullanabilirsiniz. Kasık ağrılarını ve bel ağrılarını engellemeye yardımcı olur. Aynı zamanda cinsel organdaki iltihaplanma veya oluşan ağrı ve yanma hislerini yok etmeye yardımcı olur.

UYARI: Prostonor damla bir ilaç değildir. Prostat önleyici  bir gıda takviyesidir. Herhangi bir hastalığın tedavisinde kullanılmaz. Bir yan etki ile karşılaşırsanız doktorunuza başvurunuz. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde  saklayınız.

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız

Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.

5 Yorum

Yorum Yazın
  1. İyi günler ben ilacı kullanıyorum birşey dikkatimi çekti ilaç su gibi rengi kokusu aynı su gibi tadı yok 4 çeşit bileşen
    sayıyorsunuz hiç birinin tadı suya çıkmazmı marakımı giderirmisiniz

  2. 10 günlük damladan aldım üzerinde son kullanma tarihi yok bir bardak suya 10 damla koyup günde 2 defa içiyorum suyun tadında bir degişiklik yok aldıgım damlanın günü geçmiş olabilir mi

  3. Bende aldım kusura bakmayın ama bu şişenin içindekiler surup gibi hiç bir karışımı olmayan bişeye benziyor sanırım

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir