PROSTONOR NASIL KULLANILIR?

prostonor-nedir-ne-ise-yarar-nerede-satilir

Belirli bir yaştan sonra erkeklerin üreme organında oluşan bir hastalık olan prostat, üreme sisteminin parçası olan ve boyut olarak cevize benzeyen bir salgı bezidir. İdrar torbasının altında yer alır. Prostat rahatsızlıklarında prostatın büyümesi ve iltihaplanması görülebilir. Prostatın büyümesi ve erken teşhis yapılmaması daha sonraki süreçlerde ciddi rahatsızlıkları meydan çıkarabilir.

prostonor-damla-en-uygun-fiyat

Prostat belirtileri olarak; sık sık tuvalete çıkmak, idrar yaparken acıma ve yanma, idrarda kan görülmesi, gece uykularında idrar için defalarca uyanmak gibi nedenler prostat belirtileri arasında yer alır. Kendinizi kontrol etmenizde erken tehşis anlamında fayda vardır.  Eğer cinsel organınızda karıncalanma, yanda, cinsel istekte azalma, sık sık ishal ve kabuzlık gibi problemler yaşıyorsanız rahatsızlığın önlemini almalısınız. Erkeklerde genelde 40 yaşından sonra görülen prostat hastalığına çözüm olarak Prostonor damla üretilmiştir. Prostat tedavisi cerrahi yöntemlerle ya da kimyasal ilaçlarda yapılabilir. Prostonor damla birçok klinik testten geçirilerek onaylanmıştır. Prostonor damla içeriğinde; Magnezyum, kabak çekirdeği, saw palmetto, chaga mantarı bulunmaktadır. Peki prostat önleyici Prostonor nasıl kullanılır? Kullanımı oldukça kolaydır. Damla şeklinde olan Prostonor damlayı birkaç kez basarak damladan çekiniz. 1 bardağın dörtte biri kadar suya 10 damla prostonor damlatınız. İyice karıştırdıktan sonra,  günde 2 defa tüketiniz.

Prostat rahatsızlığınızda cerrahi operasyonlara gerek kalmadan, pahalı tedavilere masraf etmeden, kimyasal ilaç veya iğneler olmadan prostat rahatsızlığınızı önlemeye yardımcı olacak Prostonor damlayı kullanabilirsiniz. Kasık ağrılarını ve bel ağrılarını engellemeye yardımcı olur. Aynı zamanda cinsel organdaki iltihaplanma veya oluşan ağrı ve yanma hislerini yok etmeye yardımcı olur.

UYARI: Prostonor damla bir ilaç değildir. Prostat önleyici  bir gıda takviyesidir. Herhangi bir hastalığın tedavisinde kullanılmaz. Bir yan etki ile karşılaşırsanız doktorunuza başvurunuz. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde  saklayınız.

Bize Bu Kelimelerden Ulaştınız

prostonor nedir ne işe yarar, prostonor şikayetler, prostonor kullanımı, prostonor eczane, prostonor fiyatı ne kadar, prostonor damla ne işe yarar, prostonor kullananlar, prostonor gen tr