PRODERM GOLD SAÇ BAKIM YAĞLARI

Proderm Gold Saç Bakım Yağları

Görsel olarak bizi alımlı ve bakımlı gösteren unsurlardan bir tanesi de saçlarımızdır. Kendine bakan erkekler ve kadınlar saçlarına da gereken özeni gösterirler. Fakat zaman içerisinde saçlarımız yıpranmalara uğrar. Saç yıpranmalarının nedenleri; uygulanan saç bakım ürünleri, kimyasal saç boyaları, fön, fırçalar, jöle, wax ya da psikolojik nedenler, genetik nedenler olabilir.

Saçlarımızın ihtiyacı olan şey öncelikle temizliğine dikkat edilmesidir. Saçlarımızın temizliğine dikkat edersek daha bakımlı görünmesini sağlayabiliriz. Aynı zamanda da saç dökülmelerinin önüne geçebiliriz. Saçlarımız kirli havaya, yemek kokularına ya da saç tipine bağlı olarak yağlı cilt tipine sahip olmak gibi etkenlere maruz kalarak kirlenebilir. Saçlarda kepek, yağlanma, kaşıntı meydana gelebilir. Böyle durumlarda fazla aşırıya kaçmadan saçlarımızı, saç tipimize uygun şampuan ile düzenli bir şekilde yıkamalıyız. Saçlarımıza hakettiği özeni göstermek için saç bakım yağları ile de bakımına destek olabiliriz. Proderm Gold saç bakım yağları her saç tipine özel olarak ayrı ayrı üretilmiştir. Proderm Gol saç bakım yağları içeriğinde; bitkisel yağlar ve 3 kat sıvılaştırılmış keratin yağından oluşmaktadır. Proderm Gold Saç Bakım yağı, saçların dökülmemesine yardımcı olur. Ayrıca kepek oluşumuna, yağlanmaya engel olmaya yardımcıdır. Yıpranan saçların olması gereken nem oranına kavuşturmayı amaçlayan bir üründür. Proderm Gold Saç bakım yağları;

  • Normal Saçlar İçin Saç Bakım Yağı: Karma saçlar içindir. Her saç tipine uygun kullanımdır.

  • Kuru ve Yıpranmış Saçlar İçin Saç Bakım Yağı: Nem oranını dengelemeye ve saç derisini beslemeye yardımcıdır.

  • Boyalı saçlar: Röfleli, permalı, boyalı saçların beslenmesine destek olur.

  • Geç uzayan saçlar: Saçın 4 kat daha fazla uzamasına destek olur.

Proderm Gold Saç Bakım Yağı Kullanımı: Saç diplerinize ve saçlarınıza masaj yaparak uygulayınız. Saçlarınızı yıkamadan önce uygulamanız önerilir.


UYARI: Proderm Gold Saç Bakım Yağı bir ilaç değildir. Proderm Gold bir saç bakım ürünüdür. Kullanmadan önce kullanım talimatını okuyunuz. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.