PRODERM GOLD SAÇ BAKIM ŞAMPUANLARI

Proderm Gold Saç Bakım Şampuanları

Uzaktan bakıldığında dikkat çeken özelliklerden bir tanesi de saçlarımızdır. Bakımlı her erkek ve her bayan saçlarının bakımına gereken önemi gösterir. Saçlarınızın ihtiyacı olan bakım göz önünde bulundurularak elde edilen Proderm Gold Saç Bakım Şampuanı saçlarınızın hakettiği bakıma kavuşmasına yardımcı oluyor.

Proderm Gold Saç Bakım Şampuanları, her saç tipine uygun,  ayrı ayrı formül edilmiş olan saç bakım şampuanlarıdır. Proderm Gold Saç Bakım Şampuanı içeriği tamamen bitkisel özlerden oluşmaktadır. Proderm Gold şampuan; saçlarınızın koparak dökülmesine, kurumasına ve kepeklenmesine engel olmaya yardımcı  olan bir üründür. Proderm Gold Saç Bakım Şampuanında paraben, tuz ya da alkol bulunmaz. Proderm Gold bakım ürünleri klinik testlerden geçmiş ürünlerdir. Proderm Gold Saç Bakım Şampuanları;

 

  • Keratin Şampuanı: Saçların kolayca şekil almasına yardımcı olur. Ve uzun süre fönlü kalmasına destek olur.

  • Sarımsak Şampuan: Saç diplerinde kaşıntıya, kepeklenmeye ve saç dökülmelerine engel olmaya yardımcıdır.

 

  • Argan Şampuanı: Nem oranını dengelemeye yardımcı olur. Aynı zamanda saç derisinin beslenmesine destek olur.

  • 5 in 1 Şampuan: Saçların kısa sürede hızlı ve sağlıklı uzamasına yardım eder.

  • Keratin Takviyeli Siyah Sarımsak Şampuanı: Yıpranmış ve kuru saçlarda etkili olmayı amaçlar.

  • Ardıç ve Çay Ağacı Özlü Şampuan: Saç dipleri terleyen ve yağlanan saçlarda etkili olmayı amaçlar.

  • Snake Shampoo (Yılan Yağı Şampuanı): Koparak dökülen ve dökülmeye yatkın olan saçların dökülmesine engel olmayı amaçlar. Ayrıca saçın daha hacimli görünmesine yardım eder.

Proderm Gold Saç Bakım Şampuanı Kullanımı

 

Proderm Gold Saç Bakım Şampuanı kullanımı diğer şampuanlara aynıdır. Islak saçınıza yetecek miktarda masaj yaparak uygulayınız. Ve daha sonra iyice durulayınız.

UYARI: Proderm Gold Saç Bakım Şampuanı bir ilaç değildir. Proderm Gold saç bakım şampuanıdır. Kullanmadan önce kullanım talimatını okuyunuz. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.

 

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.