PRODERM GOLD BOTOX CİLT BAKIM SERİSİ

Proderm Gold Botox Cilt Bakım Serisi

Geçen zaman cildimizde değişimlerin meydana gelmesine neden olur. Özellikle bayanlarda yaşa bağlı olarak; bıyık ve dudak bölgesinde, göz çevresinde, boyun ve kaş kemiğinin altında kırışıklıklar, sarkmalar, ya da çizgiler oluşabilir. Proderm Gold markasının cildinizi düşünerek ürettiği ürünler arasında botox cilt bakım ürünleri de bulunmaktadır. Proderm Gold Botox Cilt bakım serisi cildinizde oluşan kırışıklıkların giderilmesi ve kırışıklıkların ve çatlakların oluşmasına engel olabilmeyi amaçlayarak üretilmiştir.

Botox cilt bakım serisi; botox kremi ve botox kürü yağından oluşmaktadır. Proderm Gold botox cilt bakım seri, bıyık ve dudak bölgesi, göz çevresi ve kaş kemiği altına uygulanabilen ürünlerdir. Şimdiye kadar ki kullanımlarda herhangi bir yan etkisi ile karşılaşılmayan botox cilt bakım serisi kullanılmadan önce kullanım talimatı okunmalıdır. Proderm Gold ürünlerinin diğerlerinde olduğu gibi Botox cilt bakım serisinin içeriği de bitkisel ürünlerden oluşmaktadır.

Botox etkisi, kılcak damarların işlevini yitirerek gerilmesini sağlamaktır. Ürün dıştan yüzeysel bir şekilde uygulanır. Proderm Gold botox serisi cildiniz üzerinde 3 ya da 4 saat süre ile soğukluk ve gerginlik hissetmenize yardımcı olur. Cilt üzerinde  uygulanan bölgenin düz bir görünüme gelmesine destek verir.  Botox kremi ya da botox kürü yağı uygulandıktan sonra cildinize kozmetik ürünleri uygulayabilirsiniz. 10 Dakikada 10 yaş gençleşmeyi vaad eden Proderm Gold botox cilt bakım serisi görsel olarak estetik bir görünüme kavuşmanıza yardımcı olur. Cildinizde oluşmuş olan kırışık ve çizgilerin lokal olarak açılmasına destek verir.

UYARI: Proderm Gold botox cilt bakım serisi bir ilaç değildir. Hiçbir hastalık tedavisinde kullanılmaz. Proderm Gold Botox cilt bakım serisi bir kişisel bakım ürünüdür. Göz ile temasından kaçınınız. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde muhafaza ediniz.

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.