Pro Care Saç, Sakal ve Bıyık Serumu

Zaman zaman bazı nedenlerden dolayı saç, sakal ya da bıyık bölgesindeki tüylerde dökülmeler ile karşı karşıya kalırız. Özellikle stres ve çevresel faktörler bu dökülmelerin temel nedenlerinden biri haline gelmiştir. Stres kaynaklı olan ve erkeklerde sakal ya da saç bölgesinde sık dökülmelerin yaşandığı durumlardan biride saç kırandır. Herhangi bir neden bağlı olmadan ortaya çıkan saç kıran daha çok kaynağının stres olduğu uzmanlar tarafından söylenmektedir. Saç derisi içerisinde belirli bölgede oluşan saç kıran; genellikle bozuk para büyüklüğünde belirli olmayan bir bölgede yaşanan saç kaybına verilen isimdir. Bir ya da birkaç bölgede aynı durumun oluşabileceği gibi aynı zamanda sakal bölgesinde de sıkça görülmektedir. Bu nedenle saç bölgesinde görülen bu kayıba saç kıran denilirken sakal bölgesinde görülen bu kayıba ise sakal kıran denilmektedir. Ancak tedavisi olan bu durum gerekli önlemlerin alınmaması durumunda ciddi saç veya sakal kayıplarına neden olabilmektedir.

Pro Care Serum Nedir? Ne İçin Kullanılır?

Son zamanlarda isminden sıkça bahsettiren ve özellikle sosyal medya da sıkça karşımıza çıkan ürünlerden biride Pro Care saç, sakal ve bıyık serumu olmuştur. Miktar olarak 50 ml. şişe içerisinde belirli özelliklere sahip Pro Care serum; saç, sakal ve bıyık gibi bölgelerde kullanılabilen bir serumdur.

Pro Care İçeriği: Farklı bileşenlerin bir araya gelmesi ile oluşan Pro Care Serum içerisinde;

– Aqua, Betula Alba, Propylene Glycol, Chamomilla Recutita,

– Panicum Miliaceum, Salvia Officinials, Urtica Dioica,

– Aquisetum Arvense, Humulus Lupulus, Chinchona, Camelia Sinensis,

– Tilia Cordata, Penthanol, Niacin, Biotin gibi bazı bileşenleri içermektedir.

Pro Care Saç, Sakal ve Bıyık Serumu Nasıl Kullanılır?

Kolay uygulama özelliğine sahip olan ve bu nedenle kişilerin kolayca kullanabildiği pro care serum, sabah akşam olmak üzere günde 2 sefer nemli saça 4-5 dakika masaj yaparak kullanınız. Kullanmadan önce şişeyi karıştırarak, içerisinde bulunan losyonu cam tüp üzerinde belirtilen siyah çizgiye kadar çekiniz. Belirli miktarda çekilen sıvıyı saç derinize özellikle dökülmenin sık olduğu bölgeye masaj yaparak yedirin. Gün boyu saçınızda kalabileceği gibi, yatmadan yarım saat önce saç diplerinize uygulamanız önerilmektedir. Sadece saçınız üzerinde değil aynı zamanda sakal ve bıyık gibi dökülmelerin sık olduğu bölgelerde de kullanabilirsiniz.

Pro Care Serumu Kimler Kullanamaz?

İlaç ve tedavi amaçlı olarak kullanılmayan pro care serum, kozmetik amaçlı kullanılan bir üründür. Bunun dışında bay-bayan herkesin kullanabileceği Pro Care serumu oda sıcaklığında ve çocukların ulaşamayacağı yüksek yerlerde muhafaza edebilirsiniz.

Pro Care Serum için Nasıl Sipariş Verebilirim?

En ucuz ve kampanyalı fiyatları ile birlikte Ankara, Hakkari, Kilis, Diyarbakır, Konya, Burdur, Kırıkkale, İstanbul ve daha birçok şehrimizden rahatlıkla, hızlı kargo gönderim imkanları ile birlikte temin edebilirsiniz. Pro care, hakkında detaylı bilgi almak ve sipariş vermek için sitemiz üzerinden sipariş formunu doldurarak kolay ödeme seçenekleri ile sizde Pro Care Seruma sahip olun.

Pro Care Serum için Avrupa’dan Nasıl Sipariş Verebilirim?

Pro Care Avrupa’da nereden bulurum? En ucuz ve kampanyalı fiyatları ile birlikte Almanya(Germany), Yunanistan(Greece), Bulgaristan(Bulgaria), Polonya(Poland), Kanada(Canada), İngiltere(England) ve daha birçok Avrupa ülkelerinden sipariş verebilir ve kısa bir sürede Pro Care Serum sahibi olabilirsiniz. Daha detaylı bilgi ve sipariş için sitemizi takip edebilir kampanyalar hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Aşağıdaki Kelimelerden Sitemize Ulaştınız;
Pro care, pro care serum, procare, pro care nedir, pro care kullanımı, pro care serum nedir, pro care serum sipariş, kampanya, sipariş, ödeme, kargo, avrupa sipariş, pro care avrupa sipariş, pro care nasıl kullanılır, pro care yan etkisi var mı, pro care nerelerde kullanılır, pro care içeriği, saç dökülmesi, saç dökülme nedenleri, saç dökülmesi nasıl geçer, saç kıran, saç kıran nedir, saç kıran tedavisi, saç kıran neden olur, sakal kıran, sakal kıran nedir, sakal kıran nasıl geçer, saç serumu, sakal serumu, bıyık serumu

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.