PEPPER JEL NASIL KULLANILIR?

Birçoğumuz kilo kontrolü sağlarken farklı yöntemler deniyoruz. Uygulanılan diyet programları, spor salonlarında geçirilen zaman, kilo kontrolü sağlamaya yardımcı gıda takviyeleri bazı insanlarda kilo kontrolü sağlarken bazı insanlarda etki etmeyebiliyor.

biber-jeli-satin-al

Tüketilen kalorili besinler vücuda yağ yüklenmesine neden olur. Genellikle bayanlarda basen ve göbek bölgelerinde yağlanmalar oluşmaktadır. Belirtmeliyiz ki her insanın metabolizması birbirinden farklıdır. O yüzden uygulanılan diyet programları ya da kullanılan gıda takviyeleri her insanda aynı etkiyi göstermeyebilir. Peki her yöntemin denenmesine rağmen kilo kontrolü sağlayamayan insanlar ne yapmalıdır? Bölgesel yağlarınızdan kurtulabilmenize yardımcı olan Pepper Jel, yağ yakımı zor olan bölgelerinizde metabolizmanızın hızlanarak yağların yakılmasına destek veriyor. Pepper Jel içeriğinde; A, C ve K vitaminleri, acı biberin içindeki Kapsaisin ve kafein bulunmaktadır. Acı biberin içinde bulunan Kapsaisin maddesi vücut ısınızı arttırarak bölgesel yağ yakımını kolaylaştırmayı amaçlıyor.  Peki yağ yakımına yardımcı olan Pepper Jel nasıl kullanılır? Günde 2 kez kullanılması tavsiye edilir. 2. Uygulama ilk uygulamadan 40 ya da 90 dakika sonra olmalıdır. Uygulamak istediğiniz bölgeye yetecek kadar Pepper Jeli elinize dökün ve masaj yaparak uygulayın. Pepper Jel yağ yakımının sağlanmasına yardımcı olarak yağların ter yolu ile dışarı atılmasına destek olur.

Uzmanlar tarafından özel formül ile geliştirilmiş olan Pepper Jel,  kan akışınızı hızlandırmaya destek olmayı aynı zamanda da  selülit oluşumunun da önüne geçmeye amaçlar.  Metabolizmanın hızlanmasına ve ödemin vücuttan atılmasına yardımcı olur.

UYARI: Pepper Jel bir ilaç değildir. Yağ yakımına destek olan bir üründür. Hamile ve emziren bayanların kullanması önerilmez. Jel uygulandıktan sonra ellerinizi bol su ile yıkayınız. Göz ile temasından kaçınınız. Vücutta açık yara bulunan bölgeye uygulamayınız. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.

 

 

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.