Pembe Maske Nedir? Pembe Maske Faydaları ve Zararları Nelerdir?

Pembe Maske Nedir?

Pembe maske, içerdiği bitkisel özlerle rengini alan ve cilt kusurlarına karşı faydalı olan bir üründür. Sürülebilir kıvamda üretilen pembe maske zahmetsiz bir şekilde cilde uygulanıp kalıp halinde çıkarılabilen bir üründür.

Pembe Maske cilt ve güzellik ürünleri arasında en çok tutulan ürünlerin başında yer almaktadır. Pembe maskeyi bu kadar popüler olmasını sağlayan birçok ünlünün de bu maskeyi önermesi ve kullanmasıdır.

Pembe Maske Faydaları ve Zararları

Pembe maske cilt ve güzellik alanında üretilen en popüler bakım ürünlerinden biridir. Pembe maskeyi bu derece popüler kılan kullanıcılar tarafından alınan olumlu sonuç ve faydalardır. pembe maskenin faydalarına bakacak olursak; pembe maske cildin nem ve yağ dengesi bozulması sonucu oluşan sivilce yapısının önüne geçmek amacıyla kullanılabilir. Düzenli kullanımla birlikte ciltte oluşan sivilce problemleri konusunda faydalı olacaktır. Pembe maskenin farklı bir faydası ise kızarıklık ve egzama gibi cilt rahatsızlıklarında olumlu etkiler oluşturur. Egzamanın etkisiyle oluşan kızarıklık ve pul pul dökülmeleri nem dengesini sağlayarak  olumlu yönde etkileyecektir.Pembe maske  cilt gözenekleri içinde oluşan kirli yapıları  çözümleyerek temizlenmesini sağlar. Düzenli kullanımla birlikte gözeneklerin temiz kalmasını sağlayarak sıkılaşmasına katkıda bulunur. Ayrıca pembe maske minik kırışıklıklara karşı etkilidir. Düzenli kullanımla birlikte fayda gösterecektir.

Pembe maskenin bilinen herhangi bir zararı yoktur. Klinik testlerden geçirilerek elde edilen ürün herhangi bir yan etkisi olduğunda ara verilmesi gerekmektedir.

Pembe Maske Nasıl Kullanılır?

Pembe maske uygulaması yapılmadan önce cildinizi temizlemiş yani yıkamış olursanız pembe maskenin etkinliği artacaktır. Maskeyi tüm yüzünüze ve boyun bölgesine bu işlemi yapabilirsiniz. Cildinizde 30 dk kadar bekletin ve soyarak çıkartın. Kalan minik parçalar için cildinizi son bir kez  yıkayın ve kurulayın.

Türkiye’den Pembe Maskeyi Nasıl Sipariş Verebilirim?

Pembe Maskeyi Kastamonu,İstanbul, Bolu, Burdur, Çanakkale başta olmak üzere Yusufeli,Hopa, Kağızman,Biga, Şereflikoçhisar, Safranbolu gibi ilçelerden ayrıca Türkiye’nin her noktasından sipariş verebilir , hızlı kargo ve kapıda ödeme imkanlarından yararlanabilirsiniz. Pembe Maske için yapmanız gereken sipariş formunu doldurmanız yeterli olacaktır. Ya da pembe maske sipariş adresinden sipariş formunu doldurabilirsiniz.

Avrupa’dan Pembe Maskeyi Nasıl Sipariş Verebilirim?

Pembe Maske bütün Avrupa, Asya,Uzakdoğu, Afrika, Ortadoğu ülkelerine gönderim yapılmaktadır. Kapıda ödeme seçeneğimiz yoktur. Sizlerde Pembe Maske sipariş vermek istiyorsanız Fransa, Hollanda, Avusturya, Almanya, Bulgaristan, Makedonya, Belçika, Londra,Brüksel, Paris, Sidney gibi bir çok ülke ve şehirden whatsapp ve sipariş formu ile veya bizzat arayarak kolay bir şekilde sipariş verebilirsiniz. Bütün Avrupa ülkelerine bir günde kargo seçeneğinden yaralanmak istiyorsanız kolay para yollama seçeneğinden yararlanabilirsiniz.

Avrupa ve Bütün Dünya ülkelerinden kolay ödeme seçeneklerimiz ;

– Hesaba Havale

– Money Gram

– Ria Express

– İBAN Numarasına Havale

– İnternet Üzerinden Online Ödeme

– PTT isma Havale Seçeneğinden yararlanabilirsiniz.

– İsma Havale

– UPT

– Western Union

– Kredi Kartı

Siparişlerinizi Bekler, iyi günler dileriz…

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.