ORJİN KREM NASIL KULLANILIR?

Vücudunuzda çeşitli sebeplerden kaynaklanan ağrılar bazen çekilmez hal alabiliyor. Hatta uzun zaman boyunca aynı bölgedeki ağrılar sabit kalarak da fazlasıyla rahatsız edebiliyor. Bu gibi vücut ağrılarını dindirmeye yardımcı olan Orjin krem bir masaj kremidir. Ve vücut ağrılarına çözüm olmayı amaçlayarak üretilmiştir.

Peki ağrı kesici Orjin Krem nasıl kullanılır? Ağrılı bölgeye uygulandığında daha zinde ve sağlıklı hissetmenizi sağlar. Orjin Krem boyun, ense, kol, bilek, bel, bacak ve ayak gibi vücudun belirli yerlerine uygulanabilir. Uygulanılan bölgede düzenli kullanım gerçekleştirildiğinde ağrılı bölgede rahatlamaya yardımcı oluyor. Yenilenen formülü ile ağrılı bölgede etkili olması nedeniyle birçok insan tarafından tercih edilen ağrı kremi Orjin Krem, sabah ve akşam olmak üzere günde 2 defa ağrılı bölgeye dairesel hareketlerle masaj yapılarak uygulanmalıdır. Orjin ağrı kesici krem kullanılırken biraz sabırlı olmak gerekiyor. Çünkü vücudumuzun bazı bölgelerinde meydana gelen ağrıların ortadan kalkması için zaman gereklidir. Bu süreçte de sabırlı olmak gerekiyor. Orjin Krem içeriğinde; nane yaprağı, kekik yağı, emülgatör, kekik üzüm yağı ve susam yağı gibi tamamen bitkisel ve doğal olan özler bulunur. Orijin Krem kullanırken aynı zamanda egzersiz hareketleri ve spor yapabilirsiniz. Böylede vücutta kan akışı sağlanırsa ağrılı bölgede iyileşme erken olabilir.

Nane yağı: Her derde deva olarak bilinen nane yağı, ferahlatıcı özelliği sayesinde kas ağrılarını dindirerek vücudu rahatlatıyor.

Kekik yağı: Diz ağrısı gibi ağrıları gidermeye yardımcı olur.

Emülgatör: Yağın ve suyun birbirine karışmasını sağlayan moleküldür.

Kekik üzüm yağı: Ağrı kesici etkiye sahiptir. İltihap gidericidir.

Susam yağı: Enerji kaynağı olan susam beden yorgunluğunu giderir. Romatizma rahatsızlıklarına iyi gelir. Eklem rahatsızlığına bağlı ağrıların iyileşmesine yardımcı olur.

UYARI: Orjin Krem bir ilaç değildir. Açık yara olan bölgelerinize uygulamayınız. Herhangi bir yan etkide doktorunuza başvurunuz. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.

 

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.