Organik Detox Sebze Form Çorbası Bilinmesi Gerekenler

Sağlıklı zayıflamak için adeta bir devrim niteliğinde piyasaya sürülen organik detox adı altında prim yapan sebze form çorbası yağ yakımını hızlandırma adına ve sağlıklı kilo verimi adına gece aynı zamanda da gündüz çorbalarından oluşan bir pakettir. Sebze form değişik tüketim zamanları ve farklı içeriği ile içilmeye her an hazır toz paketler halindedir. Gündüz çorbasının görevi tok tutma, yağ yakma gece çorbası ise; vücuttan ödem atmayı hedeflemektedir.

Sebze Form

Sebze form çorbası kullanmaya başlayan kişilerin daha sağlıklı bir hayat yaşayabileceği bir gerçektir. Kullanmaya başlayan kişilerin bağışıklık sistemini güçlendirmeye yardımcı olur. Bunların yanı sıra vücutta birikmiş ödem ve toksinlerde sebze form çorbası kullanan kişilerin vücudundan atılır. Bu sayede rahat bir uyku düzenine kavuşmanıza, metabolizmanızın ideal çalışma temposuna gelmesine yol açılır.

Sebze form çorbasının kullanımı, hazırlanması oldukça basit ve pratiktir. 1 bardak içme suyu (170 ml) kaynatılır, kaynatılan su geniş bir fincana boşaltın. 1 paket sebze form çorbası fincana boşalttığımız kaynamış suya ilave ediyoruz. İyice karıştırdıktan sonra çorbanız soğumadan sıcak sıcak içebilirsiniz. Sebze form çorbasını destekleyen ünlülerimizi aşağıdaki instagram paylaşımlarından takip edebilirsiniz.