NOVA TEATOX NASIL KULLANILIR?

Metabolizma hızlandırmaya, yağ yakımına, sindirim sisteminiz düzenlemeye ve hazmı kolaylaştırmaya yardımcı olan Nova Teatox bir form çayıdır. 28 gün boyunca tüketilecek olan detoks çayı Nova Teatox kutusunun içerisinden 48 adet çay çıkmaktadır.

Nova Teatox Gizem Hatioğlu, Pelin Öztekin ve İvana Sert gibi daha başka birçok ünlünün tercih ettiği form çayıdır. Nova Teatox  sabah ve akşam için ayrı ayrı kullanılır. Her ikisinin içeriği de farklıdır. Sabah Nova Teatox; mate, Oolong,rezene, ısırgan otu, zencefil, gotu kola, limon, kafein, karahindiba bulunur. Akşam Nova Teatox ise; nane, çemen otu, sinameki, dul avrat otu, meyan kökü, alıç yaprağı, kedi otu kökü ve karnıyarık otu bulunmaktadır. Tamamen bitkisel ve doğal içeriğe sahip olan Nova Teatox, uyarıcı etkiye sahip olmasından dolayı metabolizmanızın hızlanmasına ve yağ yakımının gerçekleşmesine yardımcı olabilir. Ödem söktürerek, şişkinliği indirmeye ve gaz probleminizi ortadan kaldırmaya yardımcı olur. Midenizi güçlendirmeye yardımcı olur. Zayıf olan bağışıklık sisteminizin güçlenmesine yardımcı olur. Son zamanlarda oldukça fazla kullanılan Nova Teatox nasıl kullanılır? Sabah Nova Teatox ve Akşam Nova Teatox form çayı farklı içeriğe sahip oldukları için sabah ve akşam ayrı ayrı kullanılır. 1 fincan sıcak suya 1 adet Nova Teatox form çay atılarak demlenir. Nova Teatox form çayı sabah 1 defa, akşam ise 2 defa tüketilmesi gerekiyor. Kilo kontrolü sürecinde yanınızdan ayıramayacağınız bir form çayıdır. Önerilen kullanım şekli ile tüketildiğinde istenilen forma ulaşılmasına yardımcı olur. Sizde Nova Teatox kullanarak fit görünebilirsiniz.

UYARI: Nova Teatox bir ilaç değildir. Kilo kontrolü sağlamanıza yardımcı olan bir gıda takviyesidir. Herhangi bir yan etki görüldüğünde doktorunuza başvurunuz. İçeriğindeki bitkilere alerjiniz varsa kullanmayınız. Serin ve kuru yerde muhafaza ediniz. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.