Natural Arı Sütü Kremi

Sadece estetik açıdan değil sağlık açısından da cildimizin temizlik ve bakımına özen göstermek, yaşımız ilerledikçe oluşacak kırışıklık ve deformasyon gibi problemlerin de önlenmesi bakımından çok faydalıdır. Aksi taktirde UV ışınları, makyajı serbest radikaller, sigara, stres hava değişimleri ve yanlış beslenme cildimizi olumsuz yönde etkiler ve genç yaşta olmamıza rağmen yorgun ve bir o kadar da solgun görünmemize sebebiyet verir.

Cildimizin canlılığını, parlaklığı ve diriliği en önemli sağlık göstergelerindendir. Dolasyısı ile 20’li yaşlardan itibaren her bayanın temizlik, bakım ve koruma amaçlı olarak ayda bir kez cilt bakımı yaptırması çok faydalı olacaktır. Cilt yorgunluğu,matlık, yıpranma, lekelenme ve aşırı hassaslık en sık görülen cilt problemlerinin başında geliyor ancak hiçbiri çözümsüz değil. Önemli olan neden çözüm ilişkisini doğru kurabilmek.

ari-sutu

Yorgun cilt yaşlı ve yorgun bir cilde genç bir cilt arasında ki en büyük farklardan biri parlaklık, berraklık ve eşit renk tonudur. Dinç, enerjik ve parlak bir cildin kuralı hyaluronik asit, elastin ve kolajen içeren bir bakımdır. Elastin ve kolajen cilde güç ve sıkılık kazandırmaktadır. Hyaluronik asit ise cildin dolgun görünmesini sağlıyor. Yorgunluk, sıkılık kaybı yaşayan ciltlerde de hücre yenilenmesini tetikliyor. Kırışıklık görünümünü azaltıyor.

Arı sütü kremi içindekiler; arı sütü, polen, propolis, bal, Tip 2 kolajen, GoldKrem, Çörekotu yağı. 50 ml

Arı sütü kremi kullanımı; Temizlenmiş olan cildinize akşam yatmadan önce masaj yapara uygulayınız. Sabah losyon ile birlikte cildinizi temizleyiniz.

ari-sutu-kremi

Uyarı; Ürün bileşenlerinden birine herhangi bir alerjisi olduğu bilinen kişiler kullanmamalıdır. Beklenmeyen bir etki görüldüğünde doktorunuza danışın. Harican kullanım içindir. Yenilmez, Göze sürülmez. Çocukların ulaşamayacağı yerde muhafaza ediniz.

fff

Arı sütü kremi Avrupa sipariş

Sizlerde arı sütü kremini en uygun ve en hesaplı kampanyalarımız ile birlikte temin etmek istiyor veya toptan satın almak isteyenlerdenseniz Almanya, Amerika, Hollanda, Belçika, İsviçre, Norveç, Danimarka gibi bütün Avrupa ülkelerinden de temin edebilirsiniz.

Ödeme şekli; arı sütü kremini kolay, rahat ve güvenilir bir şekilde siparişinizi oluşturmak istiyorsanız Online Kredi Kartı ile Ödeme, Kapıda Nakit Ödeme, Western Union ile Ödeme, Havale / EFT ile Ödeme seçeneklerimizden dilediğinizi tercih ederek sahip olma imkanını yakalayabilirsiniz.

ari-sutu

Bize ulaştınız; arı sütü kremi, arı sütü, arı sütü krem, arı sütü kremi nedir, arı sütü kremi ne işe yarar, arı sütü kremi nasıl kullanılır, arı sütü kremi kullanımı, arı sütü kremi içeriği, arı sütü kremi içindekiler, arı sütü kremi içeriğinde ne var, arı sütü kremi içerik, arı sütü kremi kullanıcı yorumları, arı sütü kremi kullananlar, arı sütü kremi yorumlar, arı sütü kremi sipariş, arı sütü kremi nasıl sipariş verebilirim, arı sütü kremi fiyatı, arı sütü kremi ne kadara, arı sütü kremi fiyatı, arı sütü kremi en uygun.

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.