NANO BEARD SAKAL SERUMU NASIL KULLANILIR?

Son zamanlarda moda haline gelen sakal ve bıyık bırakmak erkeklerin vazgeçilmez parçası olmuştur. Karizmatik görünüme önem veren erkekler için saç, sakal ve bıyıkları oldukça önemlidir. Bazen bazı sebeplerden saç, sakal ve bıyıklar dökülebilir ya da genetik özelliklerde dolayı köselik problemi olabilir. Bazen de sinir, stres, üzüntü psikolojik etkenlerden dolayı dökülmeler meydana gelebilir. Böyle durumlarla karşı karşıya kaldığınızda size yardımcı olabilecek bir ürün olan Nano Beard Sakal serumu sakal çıkarmaya yardımcı serumdur. Nano Beard sakal serumu erkekler için özel olarak üretilmiştir. Nano Beard Serum içeriğinde;  argan yağı, kakao yağı, jojoba yağı ve shea yağı bulunmaktadır. İçeriğindeki ürünler birçok kozmetik üründe de kullanılmaktadır.

Kakao Yağı: Cilde iyi gelen bir özelliği vardır. Aynı zamanda da saç, sakal ve bıyığın beslenmesine yardımcı olur.

Argan Yağı: Saç, sakal ve bıyıkların güçlenmesine destek olur. Cildin yenilenmesine destek olur.

Jojoba Yağı: Saç, sakal ve bıyıkların daha yumuşak, canlı ve parlak görünüme sahip olmasına yardmcı olur.

Shea Yağı: Cildi nemlendirmeye ve yumuşatmaya yardımcıdır.

Nano Beard Sakal serumu doğal bir üründür. Peki Nano Beard sakal serumu nasıl kullanılır?  Sakal serumunun uygulaması oldukça kolay ve basittir. Uygulayacağınız bölgeye yetecek miktarda elinize alın ve sürün. Nano Beard sakal serumunu masaj yaparak uygulamanız önerilir. Nano Beard sakal serumu günde 1 defa uygulanmalıdır. 1 kutu kullanım süresi 15 günlüktür. Sakal ve bıyıklarına gereken önemi vermek isteyen erkekler için özel olarak üretilmiştir.

UYARI: Nano Breard Sakal serumu bir ilaç değildir. Sakal ve bıyık çıkarmaya yardımcı bir üründür. Bir yan etkide doktorunuza başvurunuz. İçeriğine alerjiniz varsa kullanmayınız. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.